Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hozzam ki a legtöbbet...

Hogyan hozzam ki a legtöbbet a szépségemből?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de okos, intelligens és szép is vagyok egyben. Ezt szeretném a lehető legjobban kihasználni, hogy nekem, és minél többeknek jó legyen.

Nem jutott eszembe olyan munkaterület, ahol mind a két tényező roppant fontos, így szívesen várom az ötleteket. :)

Köszönöm, és már várom a kötekedő kommenteket - dobjátok fel a hétfőm, kérlek! :)



2014. nov. 3. 19:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#13

Annyit biztosan, hogy bár magas lóról beszélsz, még mindig figyelemmel kíséred a kérdést (amit mégcsak nem is te írtál ki) és érdekel, mit gondolok rólad.

Elhiszed, hogy tényleges következtetéseket tudok levonni, (ez így van), amik helytállóak (ez nincs így), rögtön magadra értetted a kérdést, holott magadról csak kevés információ derül ki, az is csak közvetetten. A személyiséged minden bizonnyal kiforratlan, bár ezt te nem tudod (ha kiforrott lenne tudnád, hogy még nem az). Azt hiszed, viselsz egyfajta értéket - amivel talán egyedülálló vagy - de megsúgom; mindenki ezt hiszi, akiből nem irtották ki a veleszületett igényességet.


Én azt mondom, hogy te teve vagy (nem oroszlán és végképp nem csecsemő), hogy fitogtassam tudásomat (Nietzsche írta a Zarathustrában, nézz utána).



- A felettiek nagy része valószínűleg tényleg igaz, de nem annyira, mint hogy most nagyon unszimpatikusnak tartasz engem, egy önelégültnek, aki szándékosan sérti az önbecsülésed. :D

2015. jan. 8. 20:42
 22/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a válaszod!


Sok mindenben valóban igazad van/ igazad lehet.


Önelégültnek annyiban tartalak, amennyit az alap kérdésed sugall, de én is kapásból provokatív választ írtam. Unszimpatikus pedig annyiban vagy, hogy én elvárok az emberektől bizonyos mértékű szerénységet, ez belőled nagy eséllyel hiányzik, továbbá megvetem a filozófiát, mert szerintem semmi másról nem szól, mint arról, hogy magukat baromi okosnak tartó egyébként léha és ingyenélő, dolgozni lusta emberek hangzatos marhaságokat puffogtatnak. Nietzsche sem volt más, csak egy filozófus, aki beleőrült a glaucomába, a sok hasonszőrű pedig piedesztálra emelte. De a teve az valóban stimmel.

2015. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!