Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha szert tennél nagyobb...

Ha szert tennél nagyobb összegre, akkor azonnal otthagynád a munkahelyed, vagy várnál vele pár hetet? Esetleg dolgoznál tovább?

Figyelt kérdés
Több százmillió forintra gondolok.
2014. nov. 29. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán várnék pár hónapot...
2014. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyertèl kérdező! :P

Amúgy én utálok otthon unatkozni,szóval melóznék utána is,ha nyernék. :D

2014. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Pedig nem nyertem, hidd el.

Az, hogy otthagyod a munkahelyed, nem jelenti, hogy ne dolgozz tovább.

Valószínűleg a munkatársaim nem sokat lacafacáznának, ha nagy pénzhez jutnának, valószínű, hogy akkor én sem fogok.

2014. nov. 30. 10:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám ott, pedig nem jelent nagy kihívást. De keresnék olyan lehetőségeket, amelyeket szívből tudok csinálni (akár fizetség nélkül is) vagy képezném magam olyan irányba, ami érdekel.


De nem heverésznék otthon.

2014. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Akkor is azonnal elmennnél, ha ezzel a munkatársaiddal szúrsz ki?"


A felmondási időt azért még ledolgoznám (ha ez alatt se találnak senkit a helyemre - miközben annyi a munkanélküli - az már nem az én hibám hanem a munkáltatóé). Az "azonnal otthagynám" alatt én általában azt értem hogy "azonnal felmondanék", nem azt hogy jellemtelen alak módjára egyszer csak ne is jelenjek meg többet miközben számítanak rám.


6-os voltam

2014. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!