Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor kell megemlíteni, hogy...

Mikor kell megemlíteni, hogy a nyolcórás munkaidő helyett csak négyet tudnék vállalni?

Figyelt kérdés

OKJ-s nappali képzésre járok, de mellette szeretnék egy kis pénz keresni.

Nézegettem a településemen lévő diákmunkákat, de szinte csak gyárban tudnék három műszakban gürizni, az pedig nem megoldható hétköznaponként.

Találtam egy bolti eladói munkát, ami 8 órás, kötött műszakban zajlik


Az lenne a kérdésem -hogy ha engem választanának-, mikor hozzam fel és pontosan hogyan tálalva mondjam el, hogy suliba járok és csak 4 órát tudnék vállalni (sajnos azt sem minden nap pont ugyanakkor, van, amikor délután 2-kor kezdődik az első órám és van, amikor reggel 8-kor)?



2014. dec. 4. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyolc órás munkást keresnek, ne jelentkezz
2014. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod indokolni, miért jelentkezel 8 órás munkára, ha csak 4-et tudsz dolgozni, ráadásul nem is ugyanabban az időpontban?
2014. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. dec. 4. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tanár vagy, akkor be se kell jelentened és kapsz 3 hónap szabadságot...


Cserébe havi 300 bruttóból ki kell jönnöd, ehhez jönnek még a pótlékok (osztályfőnöki, vezetői, stb, stb).

400-450 bruttót kereshetsz meg, de ha letezsel valamit az astalra, ennél többet is.


[link]


régebben képesítés nélkül is elmehettél tanítani, nem tudom van-e még ilyen.

2014. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!