Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok ti is a helyemben?

Felmondanátok ti is a helyemben?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem el dolgozni egy fast food-nál, eleinte még tényleg birtam meg tetszett az egész, hétvégente dolgozok (péntek-szombat-vasárnap) reggel 9-től este 5-ig. Egyetem mellett eleinte még birtam, de már kimerült vagyok, sosem tudok aludni egy jót, és ez kezd kikésziteni idegileg. Arról akkor nem is beszélek hogy két párkapcsolatom is emiatt tönkrement (legalábbis két próbálkozás...).

Tanulni sincs igazán időm mellette, mert mire hazaérek már majdnem fél 7 este, fáradt vagyok (kemény fizikai munkáról beszélünk).


Én holnap terveztem a felmondásom, de bátortalan vagyok a dologhoz.


Szeretnék jobban magammal foglalkozni, tanulmányaimmal, karrierépitéssel, főképp hogy az egyetem ajánlott egy jó munkalehetőséget.


2014. dec. 6. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs égető szükségem a megélhetéshez arra a pénzre, akkor gondolkodás nélkül felmondanék. A jobb munkalehetőségért pedig egyértelműen.
2014. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszát.
2014. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy felmondást nem kell szégyellni!


Mérlegeltél, hogy neked a jelenlegi helyzet megéri-e vagy sem és döntöttél.


Te nem teszel szívességet a munkaadódnak azzal, hogy ott dolgozol és a munkaadód sem tesz neked szívességet azzal, hogy munkát ad. Ez egy két irányú munkakapcsolat. Te dolgozol - ő fizet. Ha bármelyikőtöknek ez a helyzet már nem megfelelő akkor legyél tökös, állj a főnököd elé és mondd el, hogy az egyetem mellett már nem fér bele ez a munka az idődbe, köszönöd a lehetőséget, hogy itt dolgozhattál és mondja meg, hogy igényt tart-e a felmondási időre vagy elenged közös megegyezéssel.

2014. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicces vagy, hogy 3 napot dolgozol egy héten és már megy a rinya.

Napi 8órát dolgozom, utána és hétvégén fusizom 3 szakmában és mellette levelezőn tanultam végig, meg tanulok keresztfélévvel ismét ha minden jól megy. Te fáradt vagy?

2014. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, én az ilyen életvitelt, sajnálom de nem birom hosszan csinálni, pedig hidd el hogy szerettem volna... mert jól jön az a plusz pénz...

Múltkor viszont majdnem 12 óráztam a 8 helyett, és nincs kifizetve... nem tudom ki szeret ingyen dolgozni de én nem... arról nem is beszélek hogy eddig a tanulmányaim eredményeire ráment a munka....

2014. dec. 8. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!