Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális ha így dicséri a...

Az normális ha így dicséri a főnökét? Te mit szólnál ha a párod egyfolytában dicsérné? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyfolytába dicséri,hogy ilyen meg olyan kedves,meg olyan aranyos ember.Egyfolytába dicséri,már kezdem rosszul érezni magam miatta komolyan és nem tudom hova tenni a dolgot.Nem is féltékenység ez,de úgy áradozik róla,mintha ő lenne a megtestesült isten vagy nem is tudom.Már kezdem azt gondolni hogy érzelmi szálak is kezdenek nála kialakúlni.Mi a véleményetek erről?
2014. dec. 15. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Tudom! A te feleséged lett titkárnő. Pár napig hallgattál. Most újra kezded? Ha van esze, akkor megcsal vele!
2014. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miből gondoltad hogy férfi vagyok?Férfiakhoz és nőkhöz szól egyaránt a kérdésem.Kiváncsi vagyok a véleményekre.Nem tudom mi baj van ezzel a kérdéssel.
2014. dec. 15. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék, hogy nem egy idióta a főnöke, aki megkeseríti a hétköznapjait. Ennyi.
2014. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg volt a párod munkanélküli ezelőtt tartósabb ideig? mert ha igen, akkor már maga a tény, hogy dolgozhat, hogy van munkahelye, főnöke, kollégái, akik megbecsülik... Már ez elég ok lehet arra, hogy örüljön és dicsérje a főnökét, amiért alkalmazza.... Ezt persze csak az érti, aki tudja milyen lehetetlen az élet munka nélkül...


Ha nem ez az ok a párodnál, akkor lehet továbbgondolkodni. Talán tényleg jó fej a főnöke...

És ha ezt neked mondja, akkor én nem hinném, hogy van köztük valami akár alakulóban is, mert akkor nem mondaná...

Ha hergeled magad, esetleg megkérdőjelezed, meggyanusítod a párod, akkor még könnyen lehet, hogy magad sodrod bele a párod a főnököd karjaiba... :)

2014. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg nemcsak munkanélküliség, hanem az is kiválthatja, ha korábban valami kegyetlen munkahelye volt, idegesítő főnökkel... Ezek után megváltás tud lenni egy rendes főnök vagy kollega.
2014. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a munkahely,ez az első mukahelye neki.Nem volt másik főnöke,vagy is volt neki,de az is ugyan ennél a cégnél,mert csere volt.Ő vele nem volt gondja,annyi hogy az előző azonos nemű volt vele.Tehát ott nem figyel fel erre az ember.
2014. dec. 15. 11:34
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Ezt én sem tartanám gyanús dolognak,egyszerűen csak örül a munkának és,hogy nem tapló a főnöke.

#1-es válaszolótól viszont megkérdezném,hogy ha idegesít téged,hogy valaki akár többször is fel teszi ugyanazt a kérdést csak más formában,akkor te miért olvasod el?

2014. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, milyen stílusban, mennyiszer dicséri.

Úgy alapban örülnék, hogy jó főnöke van, akivel jó együtt dolgozni, akire fel lehet nézni.

Én is szoktam dicsérni a főnökömet, felnézek rá a tudása miatt, ahogy bánik az emberekkel, stb.

Azt szerintem egyértelműen észrevenném, ha a párom nem csak simán dicsérné a főnökét, hanem áradozna érzelmesen róla. Elég egyértelmű a különbség. És persze az is idegesítő lehet, ha folyton erről beszél.

2014. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy normàlis a főnöke és jól érzi magãt a munkahelyén. Nem arra kell gyanakodni akiről beszél, hanem akiről nem... ;-)
2014. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Első.Amúgy nem én tettem fel a többi kérdést,de ha fel is tettem volna,akkor kinek ártanék azzal?Szerintem senkinek.
2014. dec. 15. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!