Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális ha így dicséri a...

Az normális ha így dicséri a főnökét? Te mit szólnál ha a párod egyfolytában dicsérné? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyfolytába dicséri,hogy ilyen meg olyan kedves,meg olyan aranyos ember.Egyfolytába dicséri,már kezdem rosszul érezni magam miatta komolyan és nem tudom hova tenni a dolgot.Nem is féltékenység ez,de úgy áradozik róla,mintha ő lenne a megtestesült isten vagy nem is tudom.Már kezdem azt gondolni hogy érzelmi szálak is kezdenek nála kialakúlni.Mi a véleményetek erről?
2014. dec. 15. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Mert a főnököm az az Isten,

kinek szárnya van, de ereje nincsen." - tehát dugni nem tud

2014. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mért olyan nagy baj,ha dicséri a főnökét.
2014. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez az, ami el fog múlni, ha nem engedi el szabira, vagy ha kirúgja
2014. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én mindig dícsertem a főnökeimet, mert mindig szerencsém volt velük. Szakmailag abszolút topon voltak/vannak és emberileg is csak jókat tudok róluk mondani. Előző munkahelyemen és a jelenleginél is szerencsém van. Miért ne dícsérjem őket, ha egyszer megérdemlik? Hallom barátaimat, ismerőseimet, hogy milyen főnökök vannak és én szerencsésnek érzem magam, hogy engem tündérrekkel áldott meg az ég vagy nem tudom. De én ugyanígy tudok dicsérni egy jó orvost, ügyes cukrászt stb. A férjem szokott viccelődni, hogy féltékeny, mert persze minden főnököm férfi volt és most is az, de tudja, hogy soha nem csalnám meg. Egyszerűen üdítő és jó érzés, hogy nem gyomorgörccsel kell dolgoznom járni, nem kell félnem és soha nem is kellett félnem a főnökömtől, hogy szakmai kérdésekre tudnak válaszolni, hogy ember számba vesznek, hogy örültek, amikor terhes lettem és nem a problémát látták benne stb. Ezek után szidjam őket?
2014. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!