Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A helyemben váltanátok?

A helyemben váltanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 éves vagyok, a párommal 6 éve vagyunk együtt, ebből már több mint 2 éve együtt is élünk. Én jelenleg 90ezer körül keresek, és a szakmámban nem tudnék Magyarországon jelenleg sehol többet keresni, és nem valószínű, hogy emelkedni fog a bérem. Párom nálam valamivel jobban keres, de nem tudunk százezreket félretenni. Jött egy lehetőség, hogy kimehetnék külföldre, havi nettó kb. 300-400 ezerért. Ti a helyemben vállalnátok a munkát? Tudom,hogy párkapcsolat szempontjából húzós, de párom is tisztában van vele, hogy így nem haladunk előre a mostani helyzetben. Kéthetente-havonta haza tudnék jönni. Ez nem sok, de átmenetileg kibírható, amíg valamennyit félreteszünk, nem?
2015. jan. 4. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

miért nem mentek együtt?

+ azt a 3-400E nem mindegy milyen országban fizetik (helyi költségekhez képest)

2015. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő nem akar a családja, vagy ki tudja mi miatt, pedig én már pedzegettem neki, hogy mennyivel jobb lenne. Ausztria-Németország.
2015. jan. 4. 21:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg neki most nem tudnánk munkát egyelőre, amíg nincs biztos, addig pedig nem is mondana fel itthon, ami érthető.
2015. jan. 4. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben erről nem kérdeznék meg senkit hanem saját magam döntenék.


Ha véleményt kéne formálnom a dologról és a helyedben lennék azt mondanám hogy ne menj mivel én érzelem központú életet élek nem pedig pénz központút.


De mivel nekem mindenem meg van ezért nem tudom igazából te mit élsz át.


Szóval attól függ milyen a párkapcsolat, ha szerelem akkor sosem hagynám itt a páromat.


Természetesen megértem azt akik inkább pénz központúak esetleg nincs más választásuk mint előteremteni, ilyenkor menni kell mese nincs.


Mérlegeld a dolgot és dönts saját belátásod szerint.

2015. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy nem itt akarsz vegetálni, úgyhogy ragadd meg az alkalmat, mert később megbánod ha nem teszed. Ott már lehetőséged lesz a párodnak is munkát keresni és őt is kivinni.
2015. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!