Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit beszéljek a kolléganőmmel?

Mit beszéljek a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

A kolléganőm nagyon sokszor a gyerekeiről, családi eseményeiről beszél, ha szünet van, vagy nincs sok munka. Én fiatalabb vagyok, mint Ő, nincs családom, ezért csak meghallgatom, amire tudok, reagálok - mivel engedi -, ezért véleményt mondok dolgokról.

Kissé titokzatosnak tart, mert én nem beszélek olyan sok dolgot magamról. Hogyan változtassak ezen, miről beszéljek vele, hogy ne tartson „különcnek”?



2015. febr. 11. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, de utálom az ilyen buta tyúkokat, mint a kolléganőd! Nekem is voltak ilyen munkatársnőim, de én soha nem beszélgettem velük semmiről, mert sem ők, sem a baromságaik nem érdekeltek. Ezt mondjuk inkább ne utánozd :D Azóta már vállalkozó vagyok és azzal beszélgetek, akivel akarok és arról, amiről akarok :)
2015. febr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem is állandó gond, mindig magyaráztak valamiről, de rohadtul nem érdekel. Meg mondani se tudtam rá semmi értelmeset.


Egy vállalkozásba én is belekezdenék, de elég kockázatos most ezzel "szórakozni" sajnos...

2015. febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ami érdekel és megosztható. Mik a hobbijaid, olvastál-e valamiről, arról mi a véleményed, stb., bár hozzáteszem ezek ilyen álbeszélgetések csak, én se szoktam semmit mondani magamról.
2015. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítenék neked, de én egész más munkakörben dolgozom. Írásodból úgy veszem ki, hogy te irodában dolgozol. Én állatmenhelyen dolgozom és sajnos azon belül is a rosszabbik fajtában.. Ahonnan az állatok nem jönnek ki élve általában sajnos... De azért szívesen segítek ha tudok. Kérdezz bátran.
2015. febr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!