Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem halál pitiáner...

Szerintetek nem halál pitiáner egy olyan munkatárs aki céges bulin két pofára tömi a kaját magába, de úgy mintha éhhalál szélén állna? Mintha egy pénztelen valaki lenne akinek még kajára sincs pénze?

Figyelt kérdés

Vannak nálunk céges bulik. Vannak olyan munkatársak akik ilyenkor úgy tömik magukba a kaját mintha valami koncentrációs táborból szabadultak volna és éhhalál torkából menekülnének. Dagad a pofájuk, két pofára zabálnak, mindent válogatás nélkül. Van köztük olyan is, aki még a táskáját is megtömi és viszi haza-jó lesz az még otthon!

Csak nekem van herótom az ilyen pitiáner olcsójánosoktól?

Ezeknek mindegy csak ingyen legyen. Úgy rohannak oda a kajás asztalhoz mintha arany lenne rajta. És lökdösődnek, hogy le ne maradjanak a szar pogácsáról. Még a végén elviszik az összeset előlük és akkor jaj mi lesz!

Tolonganak, mindegy mi az a kaja, csak ingyen legyen és akkor már jó!

Tömik két pofára, zabálnak. Hogy nem fullad meg egyik se ott helyben, csak azt sajnálom.

Más melóhelyen is ilyen szar állatok vannak?

A kereseti viszonyaik nem igazán indokolják ezt, aki annyira vágyik a kólára meg szendvicsre meg pogácsára, hát menjen a boltba és vegye meg. Ja, az pénzbe kerül, igaz.


2015. febr. 18. 08:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd ez bazivicces volt


:D:D:atyám


amúgy mit zavar?

2015. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%

Igen, vannak ilyenek.

De miért kell ezen ilyen szinten kiakadni? Ha valakinek az okoz örömet, hogy zabálhat összevissza, akkor tegye.

2015. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Hajaj, nálunk is van olyan, akiről már tudjuk, hogy a céges bulira éthordóval meg befőttes üveggel jön és csomagolja haza a kaját. Szánalmas.
2015. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Mindenütt vannak ilyen emberek, engem nem érdekel, zabáljon ha kedve tartja. :-)
2015. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%
Élelmesek. Miért fizessen érte ha ingyen van?? Jobb ha megmarad aztán kidobják a szemétbe, vagy a személyzet viszi haza?
2015. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom....Mit zavar ez téged? Bántanak? Neked nem jut? Vagy mi a szar?

Ők ilyenek és kész, nem kell velük foglalkozni.


Bár azért megjegyezném, hogy nálad biztos jobb emberek, mert elég undorító "ember" vagy, ha ezért más halálát kívánod.

Szégyen...

2015. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%

Az, hogy hazavisz belőle gáz. Az, hogy kicsit túleszi ilyenkor magát az ember, az a többségnél meg van, pl. nekem is, ha korlátlan fogyasztós helyen vagyok, bár már igyekszem visszafogni magam.

Tapasztalatom nincs etéren, mert nálunk nincs céges buli, de el tudom képzelni. Ez egyszerűen jellemhiba, ők valójában nem érzik, hogy gázok.

2015. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

Én Angliában élek /dolgozom, és bizony itt is vannak ilyen angol emberek akiknek egyik kezükben a sütemény a másik kezükben a szendvics, és a szájukkal még felcsipegetik a csokikat..

Nálunk szokás az, hogy ha valakinek születésnapja van, akkor behoz a munkahelyre vagy ház vagy előre vásárolt kekszeket, csokikat, süteményeket, amiből mindenki ehet. Ilyenkor amikor jönnek a szünetek bárki ehet belőle. Már többször észrevettem, hogy vannak olyan kollégák akik szó szerint idegesek, hogy a reggeli vagy ebéd szünetig várni kell. Ezért 5 percenként felmennek az ebédlőbe inni vagy felmennek wc-re, majd telepofával jönnek le. Volt már olyan is, hogy mire eljött a szünet, már semmi sem volt az asztalon mert mindent betömött.. De engem nem érdekel. Ha ettől boldog...

Amúgy én sosem eszem a szülinapi sütikből, tortákból, azóta, hogy láttam sokan koszos kézzel fogdossák , és amikor 3-4 szeletet agyon fogdos,(állandóan lenyalva az ujjait) mert neki az ötödik szelet kell mert az a legvastagabb, nos nem kérek belőle..

2015. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
44%

Én sem értem miért zavarja ez az embereket. a cég beszerezte ezt a sok kaját akkor szerintem természetes, hogy meg kell enni.


"A kereseti viszonyaik nem igazán indokolják ezt"

Azt hittem, hogy minden ember ott akar spórolni ahol tud. Jelen esetben az ingyen kaja a megoldás.


Amúgy kedves kérdező: ha nem tudod elviselni ezeket az embereket akkor nem muszáj elmenni ezekre a céges bulikra, ha nem akarsz

2015. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
ez a jelenség azért van, mert a gazdag pénzemberek olyan ritkán kapnak valamit "csak úgy", nem cserekereskedelem szinten, hanem igazi értelemben vett ajándékba, hogy ettől elvesztik az eszüket, kontrolljukat.
2015. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!