Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én reagálom túl, vagy tényleg...

Én reagálom túl, vagy tényleg igazam van?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen a főnök felajánlotta, hogy valamelyik nap (amikor nem dolgozok) menjek be, és megmutat még néhány dolgot, amiben még nem vagyok olyan gyakorlott (én nő vagyok, ő pasi, de NEM olyan dolgot akar megmutatni :D ).

Mondta, hogy majd irjak, melyik nap jó. Ez vasárnap volt. Akkor tök kedves, készséges volt. Viszont azóta, amikor irtam neki ezzel kapcsolatban, nem reagált semmit, amikor felhivtam h akkor mi van, tiszta mérgesnek tűnő hangon válaszolt hogy majd jelez hogy mikor ér rá, azóta se jelzett, ha irok neki, nem felel....na most én eléggé ki vagyok akadva, mert ha egyszer ő ajánlotta fel, akor nem értem, hogy most miért ment át bunkóba...vagy lehet hogy egyszerűen nem ér rá? Na de ennyire??? Szerintetek mit tegyek, kérdezzem meg tőle, mi baja van, vagy hagyjam a francba, és ne reagáljam tul?


2015. febr. 19. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Írtál. Hívtad. Írtál újra.

Ne zaklasd.

Majd jelentkezik, ha akar. Ha nem akar, akkor ez van. Nem miattad van, szerintem sok a dolga, hirtelen munka lett, elhavazódott, valaki felidegesítette. Ne tetézd. Hagyd békén.

2015. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!