Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, tudom hogy o is szeret engem, néha mégis megbánt. én reagálom túl vagy igazam van?

Figyelt kérdés
privátban irok példát
2014. jún. 8. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit
2014. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz
2014. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki, hogy fáj,amiket csinál?! Légy őszinte vele.
2014. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz ha akarsz. Az enyem is hasonlo.
2014. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oszinte vagyok vele, el szoktam mondani, ha valami bánt, és o szeretné is, ha szólnék, nem vagyunk a hivei a szonyeg alá soprésnek. Csak mindig szólni az olyan izé, jobban esne, ha magától viselkedne úgy, ahogy én szeretném.
2014. jún. 8. 19:47
 6/10 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz.
2014. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár túlreagálod, akár igazad van, az egész nem harmonikus és feszültséggel terhes. Ezt vagy nagyon gyorsan rendezni kell, vagy meg kell szakítani a kapcsolatot, mert értelmetlen lenne éveke-évtizedeken át így élni. Megkeseríti az életet.
2014. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ne küldj, nem kérek.
2014. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom, kedves utolsó, teljesen igazad van.
2014. jún. 8. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek 6-ossal. Azért most már nagylány vagy, nincs anyu és apu, hogy kitalálják a gondolataid. Azért bánt meg, mert nem is gondolja, hogy ez neked rosszul esik. Ha pedig nem tudja, megint beleesik ebbe a hiába és megint és megint és megint...


Tessék felnőni egy párkapcsolathoz és úgy is kezelni a párod mint egy társat. Nemcsak szólni kell neki hanem leülni és megbeszélni, hogy neked ez miért esik rosszul és legközelebb gondoljon erre mielőtt ilyeneket csinál.

2014. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!