Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Igazam van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Igazam van? Vagy nincs? :S

Figyelt kérdés

Legjobb fiubarátomról van szó akivel igazából több mint baráti a kapcsolatunk már amióta ismerjük egymást ilyen,de nem járunk mert eléggé ritkán is tudunk találkozni picit messze vagyunk egymástól. Mégis kb. úgy viselkedünk egymással mint egy pár.

Már vagy egy fél éve elég sokat veszekszünk. Ennek nagy része szerintem csak a felesleges hisztijeim miatt van, a másik meg hogy folyton vagy elhanyagol de nagyon, vagy bunkóvá válik vagy egyszerűen csak azt érzem hogy semmit sem számítok neki..Mikor melyik dolog van..Mostanában eléggé elkezdett zavarni hogy amikor nem beszélünk hanem írunk, akkor tök sokára kapok tőle választ mert valami mittudomén milyen játékkal játszik közbe és neki ez is fontos...Csak idegesít mert szerintem azt se tudja már közbe hogy velem ír-e egyáltalán,és szerintem nem is nagyon figyel arra amit olyankor írok neki...Ha valami miatt rossz kedvem van vagy kicsit vitatkoztunk folyamatosan válatozatlanul leírja hogy "szeretlek", és vagy rögtön témát vált vagy utána megint várhatok rá 1 napot mire visszír...Plusz minden lányt körülugrál..Egy ideig azt hittem hogy ez fordítva van mármint őt ugrálja körül az összes lányismerőse aztán rájöttem hogy ez pont hogy nem így van. Kezdem azt érezni hogy csak egy vagyok neki a sok lány ismerős és barát közül..Naponta kapok egy szeretleket és érjem be ennyivel...Tudom hogy nem járunk és hogy akkor mit várok de régebben nem ilyen volt és az a baj hogy most néha meg naponta változik. Egyik nap szinte megakar fojtani a szeretetével aztán meg napi 1 szeretlek és játszik tovább:D:S Lehet túlreagálom..De nagyon szeretem..És már eleve rossz hogy nem is járunk de azért még is..:/ Én ezt már mondtam neki azt mondta nem direkt csinálja de mindig csak ennyit tud rá mondani..Semmi mást:S 16/L


2013. jún. 19. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nyilván a fiú más csajnak írogat, és te most hangsúlyozom BARÁT VAGY
2013. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Úgy vagyok neki barát hogy eddig kb 3szor játszotta el hogy aztmondta szerelmes volt belém de nyugodjak meg mert már nem..
2013. jún. 19. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nem jártok, akkor mi a ...-ért vagy rá féltékeny? Járjatok és akkor majd utána lesz jogod beleszólni az életébe, így nincs.
2013. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasonló a szitu nálunk is...

ha mással beszélnék akkor azt mondja,hogy nem zavarja ha ismerkedek,de amikor meg beszélünk akkor kiakad,hogy akkor beszélgessek azokkal...

most akkor hagyja vagy nem hagyja,hogy ismerkedjek?

tökre nem értem néha :D

2013. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!