Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha havonta kb.500-1000 Euro...

Ha havonta kb.500-1000 Euro lenne a tiszta és rendszeres kereseted, ugyanakkor nem lenne hiteled, akkor is kivándorláson gondolkodnál?

Figyelt kérdés
Írjátok korotokat és nemeteket is. Előre is köszönöm szépen.

2015. febr. 24. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos igen, és nem a kereset miatt, hanem az egészségügy miatt. Borzasztó ami a kórházakban megy, én nem érzem magamat egyáltalán biztonságban itt. Múltkor anyukámat bevitte a mentő a sürgősségire, mert összeesett a háziorvos rendelőjében és déltől másnap reggelig volt a kórház sürgősségi várótermében. Hajnali 4-kor sorra került, behívta az orvos, jól leszidták, hogy minek ment oda és 39 fokos lázzal hazaküldték. Holott nem ő ment oda, hanem vitték. Nagymamám pedig mikor gyengélkedett, azt mondta az orvos, csak akkor tudja megmenteni az életét, ha a család összedobja neki a vért amit kapnia kell. Mi összegyűjtöttük, azóta több mint fél éve jól van a mamám, de amúgy meghalt volna. Ha nekem nem lesz ennyi segítőkész családtagom, akkor mehetek a tepsibe? Az ultrahangos orvos ráírta a papíromra, hogy mindkét petefészkem ép, pedig egyiket 20 éve kivették. A lányomnak a doki azt mondta kapásból egy cisztára, hogy 3 hónapos terhes. Elegem van az itteni orvosokból és félek mi lesz ha beteg lesz valaki megint a családban.
2015. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincsenek olyan irreális terveim, amiket itthon ne tudnék megvalósítani, Bár 500 euro önálló emberként kevés arra hogy félretegyen mondjuk egy családi ház árára, azonban 1000 euro már jónak számít, spórolás szempontjából.
2015. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1000 euró mellett nem, sőt 750 euró mellett sem. 500-ból a megélhetésen kívül nem sok mindenre futná, de talán még akkor is maradnék.

Most még 280-300 eurónyi forinttal is boldog lennék, csak adjon valaki munkát.

2015. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én már kint vagyok (Egyesült Királyság), és elsősorban nem a pénz miatt jöttem ki, hanem azért, mert annak a szakmának, amivel foglalkozom (animáció), Magyarországon nem igazán van jövője. Még egy normális képzést se indítottak otthon, úgyhogy már az egyetemet is kint végeztem el. Én ezt szeretem csinálni, azért jöttem ki. Ha otthon lehetne csinálni, szerintem maradtam volna, viszont már megszerettem ezt az országot és a mostani munkahelyemet, úgyhogy lehet, hogy ha otthon kapnék egy álláslehetőséget, nem élnék vele.
2015. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Egyértelmüen igen.

Elég nehéz ennyi agyhaloptt tudatlan, gondolkodás képtelen közt élni.

2015. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mesterséges nyomorba vagyunk , nem mi tehetünk nagyrészt erről . A cégek kijátsszák az államot az állam minket terhel a munkahely is minket űz , mindenki mindenki ellenfele . Az árak szinte egyeznek a nyugattal van ami ott olcsóbb a béreikhez meg pláne . Spórolnak és kapzsik , minden multi vagy új beruházás ami profitot hoz töredék idő alatt lesz nyereséges mint azt tervezték . A kevés fizetést sajnos rögtön elköltjük . Szöveg a gazdaság állapota , játszanak velünk mert megtehetik és hagyjuk .
2015. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem vagyok ezekhez a fizetésekhez, mégse vándorlok ki!
2015. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: te bajod, én is megyek októberben Németországba! : )
2015. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg most költöztem haza külföldről. Nem éreztem jól magam ott. (Elsőnek:nehogy azt hidd, hogy ott a kórházban nem kell várnod.)
2015. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!