Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg a gyári munkán kívül...

Tényleg a gyári munkán kívül nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, pályakezdő. Van érettségim és gyors- és gépíró, szövegszerkesztő szakmám. Tanultam és tudok is dokumentumot szerkeszteni (kérvény, kérelem, határozat stb), jegyzőkönyvet készíteni, gépírni, iktatni, irodai gépeket használni mégsem vesznek fel sehova, mert nincs tapasztalatom. Utolsó elkeseredésemben bementem a McDonald'sba ahonnan szintén elküldtek, mert nincs tapasztalatom. Ruhaboltban is voltam, ahonnan szintén elküldtek. Nagyon el vagyok keseredve. Tényleg nincs más csak a gyár?

2015. febr. 25. 16:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nincs
2015. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Akkor minek tanulni? Nálunk egy csomó diplomás is közmunkán van.
2015. febr. 25. 16:33
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Vagy pedig külföld...
2015. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
64%
Ha az van, akkor kezd el a gyárba, senki nem mondta, hogy ott kell megöregedni.
2015. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy, hogy milyen diplomát szerzel. akik ott vannak diplomásan, azok ezzel valószínűleg nem számoltak
2015. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
28%
Ugye most már érted, hogy sokan miért "menekülnek" külföldre?
2015. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
43%

Ez van sajnos, törődj bele. A jelenlegi kormánynak az a célja, hogy gyári munkásokat neveljen. Gondolj csak bele, miért az összeszerelő üzemeket preferálják? Mindig hangoztatják, hogy sok száz munkahely jött létre. Az a kutyát sem érdekli, hogy akinek az érettséginél többje van az még gondolatban sem akar összeszerelő üzemben dolgozni a sok 8 általánosos mellett.


Ha nincs ismerősöd egy jó helyen, akkor esélytelen, hogy olyan munkát találj amit szeretnél.

2015. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Külföldre is kell ismertség. Egyedül nem mehetek bele a nagyvilágba. Nincs is aki jönne velem sajnos. :/
2015. febr. 25. 16:51
 9/37 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell. nekem az a célom, h itthon lediplomázok egy olyan szakmából, amit külföldön megfizetnek. ennyi
2015. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból, de szerintem ez pont nem olyan szakma, ami után kapkodnának...
2015. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!