Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek, akiknek...

Munkanélküliek, akiknek hosszabb ideje nincs munkájuk?

Figyelt kérdés
Napjaitokban mit szoktatok csinálni, hogyan töltitek el az időtöket? Én teljesen kilátástalan vagyok...
2015. febr. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig voltam az. Tiszta depis voltam, magamba roskadtam. Hiába próbáltam mindig valami értelmet találni az életemnek, nem ment a dolog. Aztán szerencsére bejutottam egy ingyenes nyelvi tanfolyamra, úgyhogy sokat tanultam, és elkezdtem tornázni otthon. Végül sikerült a nyelvvizsgám, fogytam 12kg-t, és felvettek egy hivatalba.

Szóval minden rendbe jött, de persze nagyon nehéz időszak volt a munkanélküliség.

Neked is kitartást kívánok, bízz benne, hogy összejön!

2015. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfoglalom magam önkéntes munkával, vagyok egy alapítványnál, meg futónagykövet is. Blogot írok, főzök-sütök, sok mindent megcsinálok házilag pl. kenyeret sütök, tésztát gyártok. Sokat olvasok.
2015. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mióta nincs munkád? Nem vagy elkeseredve?
2015. febr. 26. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfiként (fiatalon suli után) nagyon nehéz volt megélni, pláne, hogy fokozottan szükség lett volna pénzre. Az első hónapokban bizakodó voltam, minden nap rákerestem a megszokott oldalakon az álláshirdetésekre, csinosítgattam az önéletrajzot stb, aztán rá kellett döbbennem, hogy ez nem így megy. Később már csak hetente kerestem rá, majd két hetente és egyre jobban kezdtem kiégni, csak úgy lógni a semmibe. Majd 1 év után végre felvettek egy helyre ahova 10 hónappal azelőtt küldtem önéletrajzot, a mai napig itt dolgozok. Már teljesen reménytelen voltam, amikor hirtelen telefonáltak. Szóval nagyon nehéz értelmes elfoglaltságot találni közben, az ember semmitérőnek érezheti magát. Nincs is pénze és önbizalma kimozdulni, szóval otthon ülős lesz és internetezéssel, ételekkel és filmekkel csillapítja bánatát. Szóval kitartás!
2015. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is a választ! :) nekem sajnos ötletem sincs hogy tölthetném hasznosan a napjaimat..
2015. febr. 26. 21:16
 6/6 anonim válasza:
Nekem 3 hónapja nincs munkám. Próbálom magam le foglalni. Sütök, főzök. Persze próbálkozok a munka kereséssel is,de nehéz elutasítanak,mert vidéki vagyok,fiatal,nincs tapasztalatom. A szakmámba meg nem vesznek fel ahhoz sincs tapasztalatom és inkább férfiaknak való ezt szokták mondani. A szakmám pék. Ne keseredj el csak lesz valami nem szabad feladni. Én se adom fel addig próbálkozok amíg lesz valami munkám.
2018. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!