Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felnőtt ember hogyan lehet...

Felnőtt ember hogyan lehet ennyire gyerekes?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom, és beszélgettem minap a főnököm fiával aki szintén ott dolgozik.

Meséltem neki hogy van egy férfi aki bejár és tetszik nekem. Kitaláltuk hogy ki az mármint a nevét,mert én nem ismertem őt, csak látásból futólag!

Aznap már közölte ezt a főnökömmel is hogy xy tetszik nekem.... rá két napra azaz tegnap teljesen beégetett (szerintem, szerinte csak szivódás) elkezdi mondani a főnököm lányának azaz a testvérének hogy hagyjon engem mert szerelmes vagyok, közöltem hogy fogja be, és már teljesen elvörösödtem annyira kellemetlen volt, miközben egy másik kolléga nőm is jelen volt, és hogy én szerelmes vagyok az xy-ba!

Nagyon haragszom rá, mert kihangsúlyoztam hogy legyen kedves és ne pletykálkodjon majd, főleg ne a testvéreinek...

Már csak abban tudom bízni hogy az előtt a fiú előtt nem fog lejáratni mert kellemetlennek érzem!


Sajnos amikor elkezdett storyzni annyira rosszul éreztem magam hogy szóhoz se bírtam jutni, ti mit mondtatok volna rá?!


2015. febr. 26. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én poénnak vettem volna és adtam volna alá a lovat, hogy igen nagyon szerelmes vagyok, már alig várom, hogy újra bejöjjön az üzletbe :D
2015. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
szerintem te vagy gyerekes. hogy még mindig cikinek érzed ezt a dolgot. nőj fel!
2015. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Első írja jól, a tagadás vagy érzelmi reakció egy ilyen helyzetben pont az ő állását erősíti, viccet kell csinálni belőle, vagy rákontrázni egy hazugsággal(csak azért mondod ezt, mert folyton ide jár, satöbbi...) és 1-2 mondatnál többet nem fecsérelni a dologra. A fickót leírni megbízhatatlannak és utána úgy hozzáállni. (egyébként ezért van az, hogy nem szabad bízni senkiben egészen addig, amíg valamit le nem tett érte)
2015. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!