Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerekes bulémiások! Terhesség...

Gyerekes bulémiások! Terhesség alatt (amúgy is kívánós az ember és többet eszik) képesek vagytok megállni a hánytatást/ hashajtózást?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem bulémia, hanem bulímia. Nem vagyok az, de szültem négy gyereket, meg van egy csomó ismerősöm, aki szintén volt már várandós. Nem kívánós az emeber, és nem eszik többet. Aki képtelen megtenni, hogy ne b.ssza tönkre az egészségét, mert a gyereket nem csak megcsinálni kell, hanem fel is nevelni, plusz ennyire nem érdekli a magzat egészsége, az ne vállaljon utódot, ennyi, max azután, miután átesett egy hosszas pszichiátrai kezelésen.
2014. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Felesleges kijavítanod mert (tudom, hogy többen úgy használják) így is helyes.

Nem akarok gyereket vállani, hiszen ha azt nézzük én is az vagyok még. Csupán felmerült benne az a kérdés, hogy az ebben szenvedő nők hogyan élik meg a terhességet, amikor már nem csak saját magáért, hanem egy másik emberért is felenie kell.

2014. ápr. 2. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Húú, passz . Én még nem voltam terhes, viszont szerintem elmegyek egy dietetikushoz, és vele megbeszélek egy étrendet. :/
2014. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!