Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a MCdonalds diákmunkáról? Minden válasz érdekel. Lent elmondom az enyémet.

Figyelt kérdés
Aki teheti az SOHA ne menjen diákmunkára mekibe. Inkább utcaseprés. 3 hónapja dolgozom diákként mekibe, de már az agresszió lakozik bennem, hogy amikor bemegyek melyik állandós k.cs.gnek nyomjam bele a fejét a forró olajba. Az első két hétbe amikor odamentem mindenki jópofizott, de utánna kialakult, hogy (nagy mértkében engem) szépen kiutáljanak mindenkit(diákokat). DEEE, aki benyalta magát kis szőke 19-18 éves r.b.nc ahhoz hozzá se nyúlnak, és a segge fényesre van ny.... A beosztásért ÁLLANDÓAN hisztiznek, hogy "miért dolgozok keveset?" a múltkor hozzámvágták, hogy ez nem amerika, hogy én a családommal minden ünnepet(születésnap, névnapot) tartsak HÉTVÉGÉN, és 365 napból 364-et jönni kell,pörgés van. Ez volt az ény véleményem, erről a sz.r-ról.?) várom a többi tapasztalatokat:)
2015. márc. 1. 15:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
ne haragudj de ez megis milyen meki? :D masreszrol 20 órát kotelezo diakkent dolgozni (ennyi van a szerzodesben) szerintem valts mekit... en is ott dolgozom, nem mondom neha pofan vagnam valamelyik szalondebil fonokot, de ennel csak rosszabb munkam lehet barmikor is...
2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk jó a meki. nem tudom te melyikbe vagy, de itt kifejezetten kedves a legtöbb ember. Egy-kettő ilyen "grumpy" figura van, de róluk mindenki tudja, hogy jobb a távolság. Nem viselkedtél hülyén? Már bocsi hogy megkérdezem, de nálunk 2 év alatt 1 lány volt akit így széleskörben nem kedveltünk, de hát az a lány nagyon durva volt. Már második-harmadik nap játszotta a górét, meg adta az ívet az ilyen-olyan oktatóknak, managereknek.

Hála Istennek kilépett

2015. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!