Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok a Mcdonalds-ról,...

Mit gondoltok a Mcdonalds-ról, mint munkahely?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Még nem dolgoztam ott,de állítólag kibírhatatlan a meleg és az olajszag miatt.
2015. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt nem értem. ha klimatizált az étterem, mitől van olyan meleg? Lehet hogy hátul nincs klíma? :O

köszi a választ

2015. febr. 16. 22:49
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
A "konyhában" nincs, 40 fokos hőség miközben ott állsz a forró olaj mellett és nem ülhetsz le órákig. Brrr, borzalmas.
2015. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak három napig dolgoztam ott (nem a kibírhatatlanság miatt, hanem mert hirtelen kaptam egy jobb állást).


Ahol én dolgoztam, az nem volt épp a legszimpatikusabb hely. Amikor odamentünk eligazításra a többi újonccal, hirtelen kitalálták mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül, hogy akinek már van egyenruhája és tud, maradjon is ott dolgozni az esti műszakban. Én is maradtam; belecsöppentünk a legnagyobb hajtásba mindenféle betanítás nélkül. Szerintem a régebbi dolgozók sem örültek, hogy láb alatt vagyunk, meg mi sem, hogy mindenki siettet és azt sem tudjuk, mit hogy kéne. Engem a zsömlesütőbe állítottak be, és mivel sietnem kellett de rutinom nem volt, sokszor megégettem a kezemet, de azért túléltem.


Ami nagyon megmaradt bennem, az nem is az olajszag, hanem az átható büdös fertőtlenítőszag. Valami nagyon fura szagú fertőtlenítő volt, és mindenhol éreztem.

Egyébként meglepő volt a higiénia; elő volt írva pl. hogy X időközönként (talán fél óránként) kezet kellett mosni, akkor is, ha semmihez nem nyúltunk hozzá. A pultokat is folyamatosan takarítani kellett, munka közben is.


Ami még megmaradt, az a fennhéjázó kisfőnök meg az eggyel kisebb főnök. Az előbbi nagyon el volt telve; egyszer reggeles voltam, és szinte üres volt az étterem, mi meg ott álltunk a kasszánál vagy hárman. A kisfőnök nagyban támaszkodott valamelyik pulthoz és figyelt minket, és folyamatosan ránk szólt, ha egy pillanatra megtámaszkodtunk a pulton, vagy a csípőnkön, akárhol, merthogy azt nem szabad. Neki bezzeg szabad volt...

A kisebb főnök a nap végi értékelésnél meg jól leszúrt engem meg egy másik lányt, hogy nem mostunk elégszer kezet, és hogy nem melóztunk minden pillanatban. Kész voltunk mindennel, tisztaság volt, nem tudtuk, hogy még1x neki kellene látni, csak hogy csináljunk valamit.

2015. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Happy Wheels szerinte elég szadista.
2015. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Hát a bölcsészkar után meglehetősen zord környezet, nem is ezért húztam le vagy 9 évet a felsőoktatásban, de amíg nem teljesedek ki mint életművész, amíg nem fedeznek fel, addig egye fene ez a meló is megteszi.
2015. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!