Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen lehetőség?

Létezik ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

OKJ-ra járok, hétfőtől péntekig sajnos minden nap reggel fél 8-tól körülbelül délután 2-3-ig, de szeretnék mellette dolgozni is. (tanulói jogviszonyom van) A diákmunkás oldalakon nem találok ilyen munkát amire én gondolok. Több éve van már jogsim és rengeteget vezettem eddig, nagyon szeretek autót vezetni, és hallottam innen onnan, hogy néha keresnek sofőröket ilyen részmunkaidőbe cégekhez.

Ilyen időbeosztással, délutáni műszakra vajon van lehetőség akár így diákként, akár rendes alkalmazottként elhelyezkedni, mint bármilyen sofőr? Ha igen, hol? Vagy autóvezetéssel kapcsolatos munkákra is gondolok. (Budapest)

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2015. márc. 3. 15:30
 1/1 anonim válasza:
Ha van autód akkor tudsz vállalni melót futárként (pizza stb.) Ha nincs úgy már nehezebb a helyzet, esetleg keress meg egy-két sofőrszolgálatot, de az nem egyszerű.
2015. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!