Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sosem fognak befogadni a...

Sosem fognak befogadni a kollégáim? Mit csináljak hogy ne essen rosszul?

Figyelt kérdés

Elég furcsa emberekkel dolgozom együtt, szó szerint nyaliznak egymásnak, klikkesedés van, az egyik klikkben lévő majd' 30 éves csajok sikítoznak minden nap a folyosón, megy a pletyka - szó ami szó nagyon érdekes helyre kerültem.

De megpróbáltam beilleszkedni. Kedves voltam, segítőkész, jókedvű. Úgy érzem hogy mindent megtettem, amit megtehettem, de kinéznek maguk közül. Beszólogatnak néhányan mert nincs barátom, vagy mert van rajtam némi plusz.

Pár emberrel ennek ellenére úgy éreztem hogy jóba lettem, még egy kis meglepetést is kaptam tőlük egyszer. De valahogy mégse éreztem azt hogy kedvelnek ennek ellenére. És most derült ki hogy igazam van: a saját kollégánk búcsúztatójára nem hívtak el, még a távozni készülő kolléga sem, pedig jóban voltunk - legalábbis azt hittem. Ott beszélgetnek hogy milyen jó lesz minden, én meg mint ha ott se lennék :(

Mit tegyek hogy ne essen rosszul ez az egész? Jobb lenne ha ezentúl csak a munkámra figyelnék és nem akarnék többet beilleszkedni? Majdnem egy éve vagyok itt és ez az első munkahelyem.


2015. márc. 12. 22:12
 1/1 anonim válasza:
100%
Hülye vagyok, hogy írok mert majd' bealszom de az első reakcióm amikor ezt elolvastam az volt, hogy jó szar helyre kerültél :D Elég gyerekesnek tűnnek a kollégiád :D Megmondom neked őszintén, hogy én ilyenekhez nem is akarnék beilleszkedni :D Ha te tényleg mindent megpróbáltál és kedves vagy, akkor nem úgy tűnik, hogy veled van a baj :D Valószínűleg azért nem akarnak befogadni mert utálnak amiért te más vagy, mert te normális vagy, ez sajnos már csak így szokott lenni...Mindig a jók szívják meg, de ettől még nem kell magad rosszul érezni, én is megtanultam azóta, hogy leszarjam ezeket az embereket és azóta sokkal jobban viselem, hogy egy nyájban legelészek minden nap és barmok vesznek körül. :D Vannak akiket az életben nem lehet jóra nevelni, és azért az, hogy már lassan egy éve ott vagy és még mindig szarnak a fejedre elég elszomorító. Ennyi jött ki most belőlem, így kómásan :D
2015. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!