Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gazdagnak számítunk?

Gazdagnak számítunk?

Figyelt kérdés
Ha apa egyedül keres 900.000Ft-ot, és anya meg 150.000-ret akkor...mi gazdagnak számítunk?
2015. márc. 16. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mi a foglalkozasuk a szuleidnek?

jol éltek az atlag felett de nem vagytok milliomosok

de messze vagytok a szegenysegtol

tenyleg sokan vannak akik ennyiert dolgoznak egy even at

2015. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mondhatod, hogy gazdagok vagytok. Verheted a nyáladat. Ez a kérdés másra nem volt jó, csak arra, hogy itt is elmond az embereknek, hogy gazdagok vagytok, és az itt megszerzett tudást felhasználva a körülötted lévőknek is nyomasd.
2015. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Apa építőiparos Ausztriában.

Nem értem, hogy miért kell leszólni...

Ezer ilyen kérdés van még...

2015. márc. 16. 20:41
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Kezdted volna ezzel, hogy Ausztriában dolgozik...
2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hatarozottan gazdagnak. Ez meg Ausztriaban is jo fizetesnek szamit.

A magyar csaladok atlag havi netto 240-300 bol gazdalkodnak, es ebben benne van a csladi adokedvesseg, meg a potlek is. Nagyra nyilt a bér olló.

2015. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
Ha ezer ilyen kérdés van még, akkor minek tetted fel? Ne vágd magad alatt a fát.
2015. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem csak 1-10 ember véleményére alapozok!;)
2015. márc. 16. 21:46
 18/21 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak bántani, mert nem ismerlek se téged, se a szüleidet. De valahol nagyon elefántcsont toronyban élhetsz, ha nem tudod, hogy igen, basszus, gazdagok vagytok. Nem milliomosok, de nekem az előző munkahelyemen egész évben nem volt annyi fizetésem mint apukádnak egy hónapban, és még így is örülhettem, hogy egyáltalán van munka. Nézz egy kicsit körül! Elég csak bekapcsolnod a TV-t, hogy lásd - sajnos - a legtöbb embernek rosszul megy. Már a 150.000 ezres fizu is jónak számít. A 900ezer aztán meg számomra szinte fel sem fogható.

Egy szó mint száz igen azok vagytok. Milliomosok nem, de gazdagok igen.

Ez a kérdés kiírás nekem is olybá' jött át, hogy egyfajta burkolt hencegés. lehet nem annak szántad. De tényleg úgy jött le, hogy ártatlan burokba csomagolt dicsekedés. Bocsánat, ha csak tényleg ennyire kis elvarázsolt vagy, hogy magadtól ne tudd, hogy bizony-bizony gazdag család gyermeke vagy.

2015. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem gazdagnak.

Ha belegondolok, hogy havonta kapok kézhez 82500Ft-ot, 4 nap 12 órázás, erre még rá jön a túlóra amit persze nem fizetnek ki, és 60ezer forint az albérlet,marad 22ezer forintom, + 10000Ft Erzsébet utalvány amit ételre költök, hónap végén meg kétszer is átgondolom, hogy szeretnék e fizetés előtt vacsorázni minden nap akkor hozzám képest milliomosok vagytok.

2015. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sok helyen azt olvastam, hogy ezek a fizetések még alacsonyak, és nem lesznek gazdagok tőle. Bocsi...:(
2015. márc. 20. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!