Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon félek a felnőtt világtó...

Nagyon félek a felnőtt világtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt érettségiztem, utána elkezdtem egy két éves iskolát, aminek most lesz vége, ez azt jelenti, hogy ősztől már dolgoznom kell, jobb esetben azt ami a szakmamba vág, rosszabb esetben azt ami van... De mindenképp dolgoznom kell. Rendszeresen diakmunkaztam eddig suli mellett hetente kétszer háromszor mindig, de ez gondolom nem olyan mint egy teljes állás mert gyakran valtogattam a helyeket. Nagyon félek tőle mi lesz, hogy lesz, soha nem volt teljes rendes állásom és egyenesen rettegek Mi lesz majd. Ti hogy voltatok ezzel amikor ilyen helyzetben voltatok?

Köszönöm a válaszokat!

20f


2015. márc. 16. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mitől félsz?

Ha már voltak kisebb munkáid, akkor némi tapasztalatod van. Ez sem lesz sokkal másabb.

2015. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz durva a váltás. Két éves sulival eleve nem valószínű, hogy valami óriási szakértelmet igénylő pozícióba vagy döntéshozói helyzetbe kerülsz. Tedd oda magad, végezd a dolgod, és kész.
2015. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól is félek hogy fogok munkát találni, a munkakeresesben semmi tapasztalatom nincs, és engem nagyon lefog törni ha több hónapon keresztül eloskodni kell a szuleimen úgy hogy se suli se munka... Attól is félek hogy nem lesznek velem elegedettek a munkahelyen mert más vagyok mint a többiek, nehezebben értem meg a dolgokat, de amibe beleszokok azt jól tudom csinálni de sokkal több idő megerteni nekem mi hogy van.
2015. márc. 16. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat rinyálsz. Majd lesz am ilesz, nem kell annyi ész az álláskereséshez, írsz egy jó önéletrajzot és küldözgeted.
2015. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!