Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Help! Hogy mutatkozzak be a...

Help! Hogy mutatkozzak be a főnökömnek és a kollegáknak?

Figyelt kérdés
Holnap kezdek új munkahelyen. Nem a főnök interjúztatott, szóval még nem találkoztunk. De már előre rettegek, hogy mi lesz. Nem vagyok beszédes típus, nem tudok másokkal jópofizni. Félek, hogy odaküldenek hozzá, hogy mutatkozzak be, mondom neki, h XY vagyok, kezet fogunk, aztán meg zavaromban elkezdek mosolyogni és csak bámulom. Sajnos már előfordult ilyen, csak más szituációban. Egyszerűen nem tudom, hogy mit kellene mondanom. Ráadásul másik városban kell dolgozni, még csak 1x voltam ott és az miatt is izgulnom kell, hogy rossz helyen szállok le a buszról, mert nagyon rosszul tudok tájékozódni. Ha a holnapi napot túlélem, akkor bármit. :S

2015. márc. 26. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy tapasztalt főnök tudja kezelni a helyzetet.
2015. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne így: [link]
2015. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
A főnök azért főnök, hogy ezt tudja, bár egy kicsit szerencsétlen vagy. Úgy szokás, hogy a főnök vagy valami főnökféle körbevisz és bemutat.
2015. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hugyosgalacsin ***** válasza:
nézz a szemébe ha beszélsz vele, és mutasd, hogy te vagy a jani a gáton
2015. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az vagyok, sose voltam az a könnyen barátkozós, ismerkedős típus, de úgy érzem, ha eddig nem tudtam változtatni, már nem is fog menni.
2015. márc. 27. 00:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Túléltem a napot. :D A kollegák rendesek voltak, a főnök nem volt bent, kár volt idegeskedni.
2015. márc. 27. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd hétfőn bent lesz
2015. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha az 1. napot átvészeltem, talán azt is kibírom.
2015. márc. 29. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!