Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet ennyi smink rajtam...

Manó1235 kérdése:

Lehet ennyi smink rajtam munkahelyen?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom egy hete, élelmiszerrel dolgozunk. Azt már az elején leszögezték hogy ugye műszempilla, műköröm, körömlakk, fülbevaló és egyéb látható ékszerek nem lehetnek. Minimális smink viszont igen az a lényeg hogy ne hulljon az élelmiszer közé. Ma kihúztam a szemöldököm így mennék be, ( szemöldökceruzával ) kb. ilyen


[link]


ezért szólhatnak? Más munkatársaimnak is láttam már kihúzva de ők ott vannak már egy ideje. Nekem mint kezdőnek lehet jobban szólnak érte?



2015. ápr. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy ne hulljon, az a lényeg, szerintem nem fognak szólni érte. Legyél csak szép.^^
2015. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő minőségű a szemöldökceruza, akkor sztem bőven belefér, nem fog belepotyogni. Csak ne vakargasd közben.
2015. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!