Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most miért vagyok felszínes,...

Most miért vagyok felszínes, őszinte voltam, nem tehetek róla, mégis mindenkinek én vagyok a szemét, gonosz nő?

Figyelt kérdés

Úgy adódott a helyzet, hogy testvérem munkahelyén dolgozom én is pár hónapja. Van ott egy srác, aki tesómmal dolgozik együtt, de ugye én is beszoktam menni, vagy megvárom még stb, besegítek neki. Bemutatott természetesen neki, és megtetszettem a srácnak. Tökre kedves, nincs vele semmi baj, de nekem külsőre nem jön be. Ápolt, tiszta de nem tetszik. Persze mint minden munkahelyen futótűzként terjedt el a hír, hogy X-nek tetszik Y. DE mivel megtudták, hogy én nekem külsőre nem jön be, én vagyok a felszínes, önző, nem adok egy esélyt sem a srácnak, minden nő ilyen stb stb. Én őszinte voltam, elmondtam a srácnak is, hogy ne haragudj, de nincs meg kettőnk között a vonzalom. Erre, én esélyt sem adok, és hogy pont ezzel sértem meg őt, hogy ha legalább esélyt adnék de nem, minden nő felszínes. Én nem akarom átverni, normálisan elmondtam nem értem ezt a hisztit a részéről. Ez most olyan, mintha egy srácnak azt mondanám, hogy nem baj ha nem szereted a hosszú hajú fekete nőket akik vékony vagy kövér, ne légy felszínes gyere vele össze.

Nem értem az embereket, nem csináltam semmi rosszat, egyszerűen nincs meg a vonzalom, nem voltam bunkó, tapló, normálisan mondtam neki, hogy lesz olyan nő akivel meg lesz a vonzalom stb, mégis engem utálnak, hogy szegény srácot kikosaraztam.

ÉN 28 éves vagyok a férfi 25


2015. ápr. 10. 12:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Igazad van, hagsd rájuk.
2015. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ahogy én ismerem a munkahelyi pletykákat lesz ez a mese cudarabb is. Leszel te még könnyűvérű sz@jha is hidd el. A hapsi szerintem félreértette a jelzéseidet.. Illetve azt hitte hogy vannak jelzések. Beleélte magát aztán koppant. Most meg sértődött mert sérült az ego. Vigyázz mert jönni fog a bosszú
2015. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, csak hibáztatni akarnak valakit s mivel nincs más, maradtál te. Sajnos hiába kedves valaki, ha nincs meg a kémia (ez nem azt jelenti, hogy helyesnek kell lenni, hanem valami minimális vonzalom kell, hogy legyen) akkor nem tudsz mit csinálni. Ezt meg kell érteni és kész.
2015. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Jo dolog az oszinteseg.nagyon sok vallas van,amiert nincs oszinteseg...de ismeroseim koreben vannak olyan lanyok,akiknek nagyon sok udvarloja akadt volna,nem nagyon adtak eselyt a fiuknak.es meg mindig egyedil vannak.kozbe kozelednek a 40 hez.
2015. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagyon nem hagynák abba, menj el vele egy találkozóra, érezd magad szarul, aztán mondd meg, hogy bocs, még így se. Aztán már azt se mondhatja, hogy nem kapott esélyt.
2015. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám azoknak, akik rajtam csámcsognak, hogy csak akkor könyveljenek el engem felszínesnek, ha ők úgy is összejönnének valakivel, hogy abszolút nem tudnak hozzá vonzódni.

Esetleg még azt megkérdezheted, hogyha adtál volna esélyt a srácnak úgy is, hogy nem jön be, és a randi végén nem lett volna a válasz, akkor azért lennél szemét, mert kitalálná, hogy játszottál vele?

2015. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg a srácnak is megmondhatod, hogy szégyelje magát, amiért csak azért ment oda hozzád, mert tetszel neki. Meg hogy milyen felszínes, amiért nem megy oda az Xy-hoz, csak azért, mert nem vonzódik hozzá.
2015. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, ha nem tetszik külsőre valaki akkor én sem akarok az illetővel ismerkedni. Fölösleges erőlködni ha külsőre nem tetszik.
2015. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

Hmm...

Kicsit sarkos okfejtések!

2015. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig leszel te a téma, amíg nem találnak egy újabb szaftos pletykát. A srác meg idióta, vannak akik nem tudják értelmezni a nem-et, nem lehet velük mit kezdeni. Hagyd elülni a dolgokat és ennyi.
2015. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!