Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lány milyen? Miért én vagyok mindig a bűnbak, a gonosz, a szemét?

Figyelt kérdés

1.szimpla beszélgetés a lánnyal. jön a barátja. mondja: na kotródj innen el, ha jót akarsz magadnak! ha nem mész, komoly bajod eshet!


erre én válasz: hmm... minden megeshet, és ha pattogsz, lehet, hogy te is eleshetsz.


erre a lány: miért fenyegetőzöl??? mi rosszat mondott a barátom???



2.szimpla beszélgetés a lánnyal. jön az apja. mondja: na idefigyelj. nem tetszik nekem a pofád. soha többet ne gyere a lányomhoz, mert könnyen lehet, hogy elintézlek, és börtönben végzed!!


erre én válasz: hmm... bátran, jelentsen fel. de ugye azt tudja, hogy jópár évet lehet kapni hamis vádért, büntetésként. könnyedén a hűvösre tudnám küldeni én is, mivel jogtalanul követeli ezt.


erre a lány: mit csinálsz??? az apámat fenyegeted??? mit képzelsz???



3.szimpla beszélgetés a lánnyal. jön a barátnője. mondja: úúú, te ilyen csóringerrel összeállsz. hát milyen ruhái vannak, meg az arca...


erre én válasz: heh... még mindig jobb "csóringernek" lennem, mint egy üresfejű, felszínes ribókának, aki a média lehányt sz*rdarabkáit használja arra, hogy felépítse a személyiségét.


erre a lány: a barátnőmmel beszélsz!!! hogy lehetsz ekkora bunkó!!



ugye érthető, mit szeretnék bemutatni?

miért mindig engem támad, mikor az ő "szerettei" támadnak engem jogtalanul, oktalanul, és mértéktelenül bunkó, fenyegető módon?

miért azt veszi észre, amit én JOGOSAN visszareagálok, miért engem tekint támadónak?

nem tudom, bolond, szűklátókörű, buta?

vagy pedig csak így akar belémgázolni?


ami még emlékezetes volt. segítettem neki egy ügyben. csak úgy, semmi hátsó szándék.

és akkor elkezdi: na és?

kérdem: mi??

ő: szóval mit vársz, most mit tegyek?

kérdem: mégis mire gondolsz?

ő: jajj, ne hazudj, biztos vársz valamit tőlem, ismerlek én már, most azt várod, hogy sztároljalak, mi?

mondom: nem vagy normális...

ő: lenézel?

mondom: hagyjuk ezt, felesleges. segítettem. pont. ha akarod, legközelebb nem segítek.

ő: szóval megsértődsz.. jól van!


2011. jún. 30. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A nők nem képesek logikusan gondolkodni, majd hozzászoksz és rájössz hogy kezeld ezt, és hogy manipulálj megfelelően.
2011. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hülye ez a csaj-.- dobd a p*csába nehogy segits neki-.-majd rájön mivan.
2011. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog merült fel bennem: MI A FRANCÉRT FOGLALKOZOL ILYEN EMBEREKKEL??? És hagyjuk már ezt a nők ilyenek dumát, mert egy fas.zság, manipulálni.... na persze...:D
2011. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért olyan ellenséges mindenki veled mikor meglát... vagy nagyon furán nézel ki, vagy egyszerűen rád van írva hogy szeretsz balhézni, vagy nem tudod kezelni az embereket.
2011. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nos, ez egy jó kérdés. másik kérdést már írtam ki ezzel kapcsolatban (mármint, az ellenségességgel).
2011. jún. 30. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. verzió: Legjobb amit tehetsz, hogy elkerülöd ezeket az idiótákat.. A csajt is, az apját is, meg a barátját, meg a barátnőjét is. Ne foglalkozz velük, egy percet sem ér meg.


2. verzió: nagyon sittes fejed van, ezért félti a csajt az egész família tőled.

2011. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen csajt, te jó ég! Ne haragudj, de nem normális amit művel. Ha látja, tapasztalja, hogy milyen hangnemben beszélnek, és viselkednek veled a barátnői, apja, stb, akkor nem tud reálisan ítélkezni? Nekem is volt már ilyenben részem, hogy valakit lecseszett az egyik haverom egy félreértés miatt, de én eligazítottam, hogy bocs, ez nem úgy van. Igazat is adott és bocsánatot is kért.

Meg hogy te teszel neki egy szívességet és akkor még neki áll feljebb? Ez azért már túl van minden határon!

Szerintem két dolgot tehetsz, és kb. ebben a sorrendben: 1. Írd le neki egy papírra a fenti sorokat, hogy milyen hangnemben beszéltek veled az emberek, te mit reagáltál és ők mit reagáltak, majd olvastasd el vele. Ez valószínűleg nem fogja meghatni, mivel az ilyen emberek nem ismerik el a hibáikat, de legalább tudatosítod benne, hogy talán nem te vagy a gonosz és talán nem úgy van, ahogy ő gondolja. Nos ekkor jön a 2. lépés! Függetlenül attól, hogy mi lesz ennek a szembesítésnek a végeredménye, dobd, és kerüld el a jövőben olyan messze, amennyire csak tudod.

Mert: az ilyen nem barát, nem tisztel téged egyátalán, ebből következően nem alapozhatsz rá egy komoly kapcsolatot sem, ha ennyire ellenségesen viselkedik veled!

2011. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elég hülye pi-csákkal hozott össze a sors.

sztem te tök jól kezelted a kialakult helyzeteket:D

2011. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!