Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom, hogy milyen irányba...

Nem tudom, hogy milyen irányba menjek tovább ha elvégzem az iskolát. Szerintetek mivel lenne érdemes foglalkoznom, milyen munkakört/irányt válasszak?

Figyelt kérdés
18-éves vagyok,jó megjelenésű,jó a rábeszélőkészségem,sokat tudok beszélni,ha kell hazudni is jól tudok,ambiciózus vagyok,szeretnék 300ezer/hó körül keresni.
2015. ápr. 12. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
aham,oszt tanulni tudsz-e? érdekel valamilyen tantárgy?
2015. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Hehehe, szerintem vissza az oviba. :D
2015. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
nyelvet és elhagyni ezt az országot felé
2015. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
"szeretnék 300ezer/hó körül keresni" Mindenki szeretne ennyit keresni. Nem is értem a legtöbb embernek miért nem sikerül, de majd mindjárt megmondjuk, hogy hogy.
2015. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hugyosgalacsin ***** válasza:
55%
magyar országon a fiataloknak csak egy dolog biztos az életükben a munkanélküliség
2015. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Politikus vagy prosti, mindkettőhöz passzolnak az adottságaid.
2015. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Üzletkötő, politikus, jogász, tanár. Alapvetően ha jó a kommunikációs képességed, az a legfontosabb adottság a sikerhez, legyél akár szobafestő vagy iperművész! Úgyhogy válogathatsz! Ne olyat válassz, amivel "sokat lehet keresni", mert nem az lesz a boldogságod legfőbb zálóga, azonfelül fiatal vagy, nem tudhatod, milyen irányba fog változni a világ, melyik szakma milyen kelendő lesz 20 év múlva. Olyat válassz, ami érdekel, amit szeretnél csinálni. Szinte mindennel lehet sok pénzt keresni, ha jó vagy benne, és talpraesett vagy, még a lenézett szakmákkal is. Orvos? Magánpraxis! Tanár? Alapítványi iskola, vagy egyetem, kutatási projektek, díjak! Színész? Filmsztár, tv-showk! Kőműves, asztalos? Az ügyesebbek napi 30-50-et keresnek! Úgyhogy ne ez legyen a szempont...
2015. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha boldog ember akarsz lenni sok sikerélménnyel, olyat válassz, aminek "kézzel fogható", látható eredménye van, legyen akár egy felépített ház, egy regény vagy egy meggyógyított ember.
2015. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolso: ilyen alapon mindennek van eredménye.
2015. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

' Szinte mindennel

lehet sok pénzt keresni, ha jó vagy

benne, és talpraesett vagy, még a

lenézett szakmákkal is. '


Egyetértek is meg nem is. Mindennel lehet jol keresni de van amivel könnyebb. Mert ugye van szakma, ahol 150-200 minimum van akkor is ha gyenge kezdő vagy. Ha jobb vagy akkor többszöröse.


Más szakmánál elég jónak kell már ahhoz is lenni, hogy ezt a 150-200at elérd és sok év tanulás. És akkor már szakmán belül jónak számító fizud van.

2015. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!