Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Semmiben nem vagyok jó,...

Semmiben nem vagyok jó, különösebben semmi nem érdekel, akkor mégis mit dolgozzak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, 4 éve dolgozom a postánál, de úgy néz ki hamarosan el kell jönnöm. Nálam bénább ember nincs még egy a világon, az biztos. Semmihez nem értek, de tényleg semmihez, vagy még nem találtam meg. Nem is érdekel semmi, gyárban pedig nem akarok dolgozni. Hova tovább? Kilátástalan az egész.
2012. szept. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"(...) vagy még nem találtam meg" - na ez a lényeg.
2012. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
nálam is ez a helyzet, csoportos öngyilkolásba benne lennél? pl parlament előtt vagy lánchídról leugrani?
2012. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
például ha szeretsz mászkálni elmetsz sofőrnek, oda nem kell semmi különösebb végzettség, csak jogsi
2012. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Üdv!Kortársak vagyunk,én is 24 vagyok!:)Csak pozitívan és fel a fejjel!!!:D Én is nagyon sokáig így voltam,sőt vannak napok amikor visszatér ez az érzésem.Igazából ami érdekelne abban nem vagyok képzett,eddig semmi sem érdekelt és semmi sem volt vonzó a számomra,úgy éreztem hogy semmiben sem vagyok jó.Azt tudnám ajánlani hogy próbálj ki sok sok különböző dolgot még akkor is ha nincs kedved éppen hozzá.Ki tudja?Lehet hogy megjön a kedved valamihez.Másképp nem fogsz sosem rájönni miben vagy jó és mi érdekel és csak tengődni fogsz egész életedben.
2012. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Menjetek politikusnak!

Az a ti terepetek. Ott csupa olyan ember van aki semmihez sem ért és semmi nem érdekli (csak az hogy saját zsebét megtömje).

2012. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Az utolsónak csak annyit hogy az ilyen lehúzó emberek miatt tartunk ott ahol...
2012. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!