Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csendesebb embernek esélye...

Csendesebb embernek esélye sincs semmilyen munkára?

Figyelt kérdés
Csendesebb alatt azt kell érteni hogy halkabb beszédű vagyok, nem vagyok nagyszájú, viszont szerintem megbízható vagyok. Ha kérdeznek normálisan tudok válaszolni. De a nagyobb szájú emberek jobban érvényesülnek, mert ilyeneknek van munkájuk.
2015. máj. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
De van. Én sem vagyok hangos típusú ember. Halk a beszédem, (de azért jól érthető) viszont elég határozott vagyok, és szerintem inkább ezt keresi egy munkálató, nem a hangos kollégákat. Ami viszont igaz, hogy a hangosabbak nyilván határozottabbnak tűnnek... :) Légy magabiztos és határozott, a hangodon nem kell emelni!
2015. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

ettől még lehet belőled remek mérnök, orvos, közgazdász, asztalos, kőműves stb.

Én ha munkáltató lennék akkor első körben kiszórnám a nagypofájú egócsászár fas.zagyerekeket. Nem hangban kell nagynak lenni, hanem tudásban.

2015. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudom számolni hány párbeszédet folytatok le egy nap alatt, mégis egész jól élek
2015. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mér, mit csinálsz harmadik? :D
2015. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Én is csendes vagyok, sőt félénk, visszahúzódó. Munkát könnyen találok mindig... csak amiatt hogy ilyen vagyok kiutálnak mindenhol a munkatársak. :/
2015. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!