Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Már most félek.

Mit tegyek? Már most félek.

Figyelt kérdés
A múlt héten voltam 1 multi cégnél összeszerelési próbán..oda is elég félve mentem el.Valahogy nem tudok odamenni idegen emberekhez és beszélgetni, csak úgy ha ők jönnek, de akkor sem vagyok bőbeszédű amíg meg nem ismerem. Ma pedig hívtak hogy sikerült a szerelés és menjek be holnap a papírokkal. ..Eléggé félek hogy most mi lesz..örülök hogy felvettek...de azért félek h mit kell majd csinálnom meg oda kell e mennem a kollégákhoz beszélgetni... eléggé izgulós vagyok, mindenre rá stresszelek, és így remegek meg szárad a szám :(( szóval nem merek beszélgetni/beszélni..:\ Most végeztem a sulival áprilisban szóval még nem dolgoztam sehol, de anyukámnak segíteni akarok pénzügyileg... Most mit tehetnék? ne menjek sehova? :((

2015. máj. 26. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Valahogy el kell kezdeni. Az természetes, hogy izgulsz, főleg, ha még sose dolgoztál.

Ilyen nagyobb helyeken általában mindig van valaki, aki majd a "szárnyai alá vesz". Szerintem biztosan lesz egy-két ember, aki nyit feléd.

Azt meg úgy is elmondják, hogy mit kell csinálnod.

2015. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valaki biztos fog közeledni hozzád. Általában ez úgy működik, hogy ha összeszokott bandába valaki új érkezik, akkor érdeklődve állnak hozzá a dologhoz. Hiszen történt valami új az unalmas hétköznapokban. Tuti lesz valaki, aki szóba áll veled :)
2015. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
remélem így lesz :) mert most még nagyon izgulok... bár gondolom ha nem nagyon beszélgetek akkor azért nem rúgnak ki
2015. máj. 26. 11:15
 4/10 anonim válasza:
csesztetnek meg kinéznek ha csak keveset beszélsz, tapasztalatból irom ezt!
2015. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont jól teszi, ha nem sokat beszél az elején. Pláne ne saját magáról. Beszéljen a munkáról, kérdezzen, ha valamit nem ért, vagy tudni szeretné.

Szerintem azt kezdik el cseszegetni, aki túl hamar kiadja magát.

2015. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az sokkal szimpatikusabb, ha valaki szerényen érkezik oda, mintha valaki veri a mellét, amikor még tök új.

Szerintem sem lesz bajod abból, ha csendes vagy. Inkább az lenne a gáz, ha nagyon előadnád magad.

2015. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szóvivőnek jelentkeztél, úgyhogy szerintem nem lesz gond, ha nem vagy bőbeszédű. A munkád alapján vettek fel, biztosan hasonló feladatokkal bíznak majd meg, ami alapján felvettek. Ne görcsölj, ne izgulj! Nem fognak megenni!

Drukkolunk neked, hogy minden simán menjen!

2015. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Majd le írom hogy ment az első nap :)
2015. máj. 27. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Szorítunk érted!

Várjuk a visszajelzésedet!

2015. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most mar eleg jol kijovok azokkal akikkel vagyok, az egyiket pedig ismerem regrol :) es most mar csak a melo miatt vagyok ki mert nagyon hajtanak es allo munka van :/ hm
2015. jún. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!