Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló munkakörben? A takarítók munkáját kellene felügyelni. Félek hogy nem vagyok elég agresszív hozzá.

Figyelt kérdés
Felajánlottak egy német cég,magyarországi üzemében egy ilyen állást,de félek hogy nem vagyok elég pofázós hozzá.Dolgozott már valaki hasonló munkakörben? A cég nagyon szép tiszta,és modern,de elég nagy a terület,több csarnok.A meló annyiból nehéz hogy egész nap a területen kell járkálnom,ellenőrizni a takarítást.Kezdő fizu 110.nettó.Mondjuk nem áll fölöttem senki,csak az én főnököm,de ő egész nap máshol van.Szerintetek érdemes megragadni az állást?
2015. máj. 6. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem érdemes, aztán meglátod milyen a meló.
2015. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Érdemes lenne, ha nem így állnál hozzá.


Agresszív? Mit akarsz, verekedni??!!

Pofázós? Mi az a meló, tengerész gyalogos kiképzés??!!


A tekintélynek, a következetességnek, tiszteleten alapuló kapcsolatnak semmi köze a te elképzeléseidhez.


Szerintem alkalmatlan vagy a feladatra, nem azért, mert szerinted vannak bizonyos hiányosságaid, hanem azért, mert fogalmad sincs róla, milyen hiányosságaid vannak.


A vezető szerep nem erről szól!!!

Ezt csak hirtelen vezető szerepbe került , bonobói csimpánz iq-szintjén álló emberek hiszik.

De hosszú távon óriási bukta ez a hozzáállás!

2015. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem is kell agresszívnek lenni!

Ha valahol koszt találsz, akkor normálisan szólsz, hogy ott elmaradt valami, vagy figyeljenek oda, mert ott jobban koszolódik. De normálisan! Nem kell beszólni!

2015. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
nulla meló, jó fizu
2015. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Kb meg kell nézni mit csinálnak, dolgoznak-e, rájuk szólni ha inkább csak beszélgetnek, megnézni tiszta lett-e a rájuk bízott terület, ha nem akkor szólni. Ehhez nem kell agresszívnak lenni, meg semmi hasonló. Nem ordibálni kell az emberekkel, hanem normálisan beszélni. Arra csak képes vagy.
2015. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A főnök azt mondta hogy az előző vezetőt megzabálták a dolgozók,magyarán tojtak rá hogy mit mond.Az agresszív valóban nem jó kifejezés,inkább a határozottra gondoltam.Volt már csapatom,de azok nem takarítók voltak,nem mintha velük bármi bajom lenne csak agyilag elég sötétnek festették le őket.Tehát az ész érvek nem biztos hogy fognak rájuk hatni,ezt is a leendő főnököm mondta.Én pedig nem szeretnék ordítozni senkivel.
2015. máj. 6. 19:13
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés, hogy tudod-e büntetni őket valamivel, fizetésmegvonás, túlóra, mittudomén. Ha lesznek ilyen eszközeid, akkor van esélyed.
2015. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szóbeli figyelmeztetés,majd két fegyelmi és repül,de állítólag ez sem érdekli őket.Amikor ott voltam egy 160 ezret kereső takarítónőt rúgtak ki éppen...Hét gyereke volt,ezért keresett ennyit,1.5% volt az össz levonás a bruttó béréből.Éppen azt ecselte neki a főnököm hogy ennyit még diplomával sem keres mindenki,de túlzottan nem érdekelte a hölgyet...
2015. máj. 6. 20:48
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor viszont elég szopás lesz neked ott melózni.
2015. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ennek még mindig semmi köze se az agresszióhoz, se a pofázáshoz.

Sőt, ha úgysem érdekli őket, akkor pláne!

Mert akkor minek?

Megvannak a megfelelő szankciók.

Mindenkivel emberként kell bánni, tisztelni kell őt és a munkáját, kérni kell, nem utasítgatni, mint valami diktátor (nyilván egy alkalmazott úgy is utasításnak veszi, de szívesebben megcsinálja).


Ha pedig valami gond van, akkor a leírtak alapján szóbeli figyelmeztetés, (nem ordítva, nem pofázva, normálisan elmondva, ahogy te is elvárnád hasonló helyzetben)

aztán ha az sem segít, jöhet a következő fokozat.


Szóval ugyanúgy tartom, alkalmatlannak látlak a feladatra, mert valami egészen mással kevered össze a vezetői képességeket.

2015. máj. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!