Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerüljem el hogy...

Hogyan kerüljem el hogy kirúgjanak a gyakori wc-re járás miatt?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, gyerekkorom óta van ez a probléma hogy gyakran kell wcre mennem, ami eddig nem is okozott túl nagy gondokat, mert az iskolában ott volt a 45 percenkénti szünet, igaz volt hogy azt is alig bírtam kivárni. Viszont mióta dolgozok ez hatalmas gondot jelent, már több munkahelyem is volt, de mindenhol bántottak miatta. A munkatársak, főnökök nem hisznek nekem, hogy valóban pisilni megyek, hanem azt gondolják munkakerülés miatt járkálok ki. Volt hogy próbáltam megbeszélni a főnökkel, de kiakadt hogy egészséges felnőttnek ki kell bírnia 2.5-3 órát, ha meg nem vagyok egészséges akkor miért titkoltam el az üzemorvos előtt? De mit csináljak ha papíron egészséges vagyok? Legutóbbi munkahelyemen emiatt rúgtak ki próba idő alatt. Most lett egy új helyem, ahol hétfőn kezdek, de ez is gyár ahol csak szünetben lehet kimenni mosdóba, az meg csak 2-3 óránként van. Nem iszok sokat, napi másfél litert kb. Vannak napok mikor semmi gondom nincs, és olyan vagyok mint egy normális ember. De vannak napok amikor, 40 percenként ki kell mennem, és nagyon sokat pisilek olyankor, szóval nem igazán tudnám visszatartani mégtovább. Nem találtam még összefüggést, hogy mi okozza, nem csak menstruáció körüli időszakban van így, hanem a hónapban bármikor. Légyszi segítsetek. Mit tehetnék? Ha a beszélgetés nem segít a főnökkel akkor magammal mit csináljak? Nincs valami gyógyszer vagy módszer hogy ne kelljen ennyiszer?
2015. máj. 27. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Te tréfálsz. Így fogod leélni az életedet, kirohansz esküvőkről, temetésekről, keresztelőkről, diplomaosztókról, mert pisilned kell? Nevetséges. Felnőtt ember vagy, bírd visszatartani.
2015. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem, miért kell lehurrogni a kérdezőt. Gondolom nem történt veletek soha ilyesmi, de én pl át tudom érezni. Mondjuk nekem gond van a veséimmel, valszeg azért járok sokat pisilni. De ha kell, akkor nem lehet visszatartani. Ez nem attól függ hogy most felnőtt vagy gyerek -e az ember... egyrészt kellemetlen ha ott van a feszítő érzés a hugyhólyagban, nem is tud az ember rendesen koncentrálni, stb.


Egyébként anyukám is ilyen sokszor pisilős típus, pedig neki semmi baja. úgyhogy szerintem kérdező ez vagy tényleg vmi stressz alapú dolog (lehet rágörcsölsz hogy ne kelljen pisilni, hogy ugye ne rúgjanak ki, de pont ezért kell sűrűbben) vagy pedig ilyen típus vagy, az ellen meg nem igen tudsz semmit tenni.

2015. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

vizsgáltasd ki magad.

egyébként én is gyakran járok. amikor gyárban dolgoztam 12 óra alatt 2x lehetett elmenni szünetre. én volt hogy kilógtam wcre közben is, de közben felgyűlt a dolog amit a gép dobált ki, szóval magam dolgát nehezítettem meg. és egy gyárban gondolom 1-2 wc van, sokat kell érte menni.

az nem megoldás, hogy ne igyál-

amúgy akkor ha tényleg nincsen semmilyen egészségügyi gondod, akkor keress olyan munkát ahol ez megoldható. pl dolgoztam egy irodában is, a kutyát nem érdekelte mennyit ülök bent, a lényeg hogy a munka meglegyen csinálva. otthoni munkát is vállalhatsz, vagy ahol toleránsabb a főnök. általában a nők jobban megértik.

amúgy lehet, hogy nyomja a húgyhólyagodat a méhed vagy valami belső szerved. ez ellen meg kb semmit nem tudsz akkor tenni

2015. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
Az urológia nem kellemes, de azért nem is "borzalmas" vizgálatok sorozata. Nem rögtön húgycső biopsziával kezdenek, kérdező. Nem érné meg némi kisebb-nagyobb kellemetlenség azért cserébe, hogy többé ne zavarjon ez a probléma az életedben? De persze te tudod...
2015. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!