Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Felmondanátok?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 1 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, először minden nagyon jó volt, a kollégáimmal jó barátságban voltam, együtt buliztunk meg minden. Aztán én összevesztem az egyik kollégámmal mert féltékeny volt rám hogy jóban vagyok a többiekkel, mindenbe belém kötött, úgy beszélt velem, mint a kutyával... Amikor szóltam a főnöknek erről, akkor pedig még rosszabb lett. Később jött hozzánk egy új kolléga, befogadtuk, én a magánéletben is segítettem meg a munkában is. Aztán egy piti dolgon megsértődött és összefogott ezzel a másik kollégámmal és most együtt szapulnak... Ráadásul már a többiek is hanyagolnak, hozzám már nem szól senki szinte, aztán csak azt hallom hogy ők bulizni voltak, meg de jó volt, meg a "szupercsapat újra együtt", közben pont én neveztem el így magunkat... Nagyot csalódtam, mert anno még ők is mondták hogy jaj az új kolléga mit pusmoghat a másikkal. Egy szó mint száz, nem értem mi történt. De már napi szinten kapom a szapulást, a főnök nem tud mit csinálni velük, és most már nem is szól hozzám senki...
2015. jún. 3. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a munkád?
2015. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mik a preferenciáid egy munkával kapcsolatban.

Én nem barátkozom a munkatársaimmal, nem találkozom velük munkaidőn kívül és nem is igénylem, hogy hozzám szóljanak.

:)

2015. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha van kilátásod másik munkahelyre.
2015. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szokas egyutt bulizni a kollegakkal. Ha van 1-2 rendkivul szimpatikus ember, az oke, de ez a mindenki mindenkivel vegyul dolog, ennek sosincs jo vege. En a helyedben kitartanek, ha beszolnak vedd meg magad es ne a fonokhoz rohangalj, hat van szad, szolj vissza durvan. Egy ido utan le fognak akadni rolad.
2015. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!