Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Leggyakoribb kérdések állásint...

Leggyakoribb kérdések állásinterjún?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél ott dolgozni? Miért téged vegyenek fel?

Van-e jogsid, van-e családod.

2015. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért nem dolgozott ebben az időszakban?

Miért nem beszél 5 nyelven? Végülis ahhoz hogy abc-sorrendbe rakja a könyveket ez minimum.

Miért jelentkezik ha nincs 10 év tapasztalata ezen a területen?

Ki mondta hogy ide jelentkezzen?

2015. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol lakok?

Milyen munkáim voltak eddig?

Miért jelentkeztem az állásra?

Hol találtam vagy ki ajánlott be?

Van e benne tapasztalatom?

Szüleimmel lakok vagy egyedül?

Van e testvérem?

Volt ahol a házi állatra rákérdeztek,mondtam,hogy egy kistestű kutyám van,aztán a kutyákról beszélgettünk :D


Bár szerintem inkább kicsit oldani akarták a feszültséget,amit láttak rajtam :D


Meg arról a munkáról is szoktak kérdezősködni amire jelentkeztem,hogy itt bírom e 12 órás állást,tudok e jól kommunikálni stb

2015. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző munkahelyeken milyen tapasztalataid voltak?

Mennyire bírod a stresszt?

Legjobb/legrosszabb tulajdonságaid?

Miért itt akarsz dolgozni?

Ismered a cégünket/mit tudsz rólunk?

Mennyi fizetést képzeltél el?

Van-e kérdésed?


Én eddig ezekkel találkoztam. Szerencsére családról sosem kérdeztek még, az nekem elég kellemetlen lenne.

2015. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legutóbbi interjúmon a szakmai kérdések tették ki az interjú felét, a másik felében pedig arról kellett beszélnem, hogy mi tudok a cégről, miért pont azon a területen szeretnék dolgozni, amikor teljesen más irányú szakmám van, mivel diákként már dolgoztam náluk, ezért kérdezték, hogy akkoriban milyen munkát végeztem ott, illetve most is a cég épületében dolgozok egy másik cég megbízásából, így kérdezték, hogy milyen feladatokból áll a mostani munkám. Kitértünk arra is, hogy mivel jár a munka amire jelentkeztem, illetve megpróbáltak velem angolul is kommunikálni, ami gyakorlatilag lehetetlen volt, mert olyan béna vagyok belőle, csak mivel bele volt írva az önéletrajzba az alap angol, ezért kíváncsiak voltak rá, hogy mit tudok. Mivel végeztem egy szakirányú tanfolyamot, arról is kérdeztek. Az is érdekelte őket, hogy milyen tárgyakból voltam jó az iskolában. Tulajdonképpen ennyi volt.
2015. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!