Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nem a világ legtermészetese...

Az nem a világ legtermészetesebb dolga ha egy dolgozó rákérdez hogy a ki nem fizetett túlórát mikor lehet lecsúsztatni? Ha már ki nem fizetik. És erre megfenyegetik hogy nem kell itt dolgozni?

Figyelt kérdés

Új dolgozó vagyok túlórát rendeltek el. Mivel más dolgozóktól tudom sőt magától az atyaúristentől (=főnök) is hallottam hogy a cég túlórát nem fizet, ezért a világ legtermészetesebb és legmagátólértetődőbb kérdéseként feltettem hogy ha ki nem fizetik milyen rendben csúsztathatom le? Én döntöm el vagy a vezetőség?

(Mert ugye gondoltam a naiv kis agyammal az nem fordulhat elő hogy ki se fizetik és le se csúsztathatom hiszen ez munkahely ahol pénzért dolgozunk nem jókedvünkből. Ha fizetnek van munka ha nem akkor nincs).

Na ki is oktattak engem a tudatlant hogy nem kell ám itt dolgozni és van ám más a helyemre és húzzam meg magam.


????


2015. jún. 12. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jogilag munkaidőkeretes, vagy rugalmas beosztásod van?
2015. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Előző vagyok, látom fixes. Hát... vegyél ki több szünetet.


Amúgy pedig welcome to the real world. Ha Magyarországra jösz...

2015. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát... vegyél ki több szünetet.


Az mit jelent? Itt még WC-re is csak úgy mehetek el ha előtte földig hajolok és három példányos kérelmet adok el.

2015. jún. 16. 10:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, miért kell mindig oda eljutni, hogy ez csak Magyarországon lehet így.


Mindenütt így van, sőt. Nincs csúsztatás se, és máshol is örül az ember, hogy esetleg nem várnak el a leírtnál -mennyiségileg is, minőségileg is - többet. KI vagyunk szolgáltatva annak, aki a pénzt fizeti. Ez van. Előbb utóbb sikerül egy jobb helyet találni, persze lehet, hogy csak addig, amíg új főnök nem lesz ott is.

2015. jún. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!