Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem félnek a HR-es kollégák,...

Nem félnek a HR-es kollégák, hogy elátkozzák őket nemleges válasz esetén?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 Tényleg ennyire nem érted?Ez nem verseny, hanem a ti szaktudásotok, oda nem figyelésetek hiánya, mikor a jelentkezőket nem tudásuk alapján, hanem bizonyítvány alapján nézitek.
2015. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

1. Nem kell hinni, de ha valaki tud rosszat kívánni, akkor tud. Tök mindegy hogyan hívjuk.


Érdekelne, hogy ezzel a dologgal hogyan állnak a Humán Erőforrást keresgélő kollégák. Soha nem féltek ilyentől, vagy személyes megtorlástól? etc...

2015. jún. 19. 17:56
 13/16 anonim ***** válasza:

# 11

Hát rohadtul nem értem:D

1. nem vagyok HR-es, nem is tudom miből szűrted ezt le(nem érdekel igazából)

2. miért akar egy 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkező pályázó betölteni egy pályakezdőknek szóló pozíciót(na, erre válaszolj inkább)

2015. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13

Hol olvastad, hogy egy állást úgy hirdették meg, hogy kizárólag pályakezdőknek?:D

Itt a beszélgetés alapján senki nem írta.


Figyelj oda jobban:D

2015. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

fuh, az utóbbi hónapokban jó sok tapasztalatot gyűjtöttem pályakezdőként hr-sekkel

amit tapasztaltam: két típussal találkoztam, volt a nagyon kedves, és volt az ultra goromba, az utóbbiak voltak akkora parasztok, hogy vissza sem jeleztek, a kedveseken belül volt a hitegető, aki egy hónapon keresztül hívogatott, hogy kitartás... :D, meg volt olyan is, aki látszólag meg volt elégedve az interjún velem, de egy hónap múlva kaptam a levelet, hogy bocsi, de nem ezt a szakmai tudást keresik (csak tudnám, mire gondolt, mert semmi szakmait nem kérdezett tőlem...)

ettől függetlenül egyikre se szórtam átkot :), ahol bunkók voltak, azokat elkönyveltem magamban, ahova pedig nem kerültem be valami miatt, ott pedig még később is próbálkozhatok

a lehető legrosszabb dolog, amit valaki tehet, ha egyből elkezdi köpködni a hr-est

2015. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 14

Kevés pozíció van amit egy pályakezdő és egy 10 éves tapasztalattal rendelkező is egyaránt betölthet/betöltene...

2015. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!