Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkedjek az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az exem jelenlegi párjával? Munkatársak lettünk!

Figyelt kérdés

Mi már 3-4 hónapja szétmentünk az exemmel, mikor ők összejöttek. Azóta fintorog rám az utcán.

Ma tudtam meg, hogy munkatársam lesz.

Nem egy irodában leszünk, de lesznek olyan munkák amiket telefonon vagy emailben kell megbeszélnünk.

A munkahelyünkön megkövetelik azt, hogy segítsünk egymásban. Nekem csak annyi a bajom vele, hogy ismeretlenül is fintorog rám. (Tudja a nevem, de 1 szót se beszéltünk. Azt hiszi vissza akarom szerezni az exem, ez a fintorgás oka)


2015. márc. 5. 16:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nincs közös gyerekünk, szeptember óta nem is beszéltünk az exemmel. Közel lakik, ezért összefutunk az utcán de levegőnek nézzük egymást.
2015. márc. 5. 16:12
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
munkában legyél vele normális,ennyi bőven elég és ne foglalkozz vele
2015. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Mivel előfordulhat, hogy kell együtt dolgozzatok, hívd el, egy kávéra, hogy szeretnél beszélni vele.


Mondd el, hogy közted és az exed között már nincs semmi. Nem szeretnél tőle semmit. Nem várod el, hogy barátok legyetek, de mindkettőtöknek az az érdeke, hogy jól tudjatok együtt dolgozni.

2015. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ma összefutottunk a folyosón, elfordította a fejét. Hétfőn találkozom vele legközelebb...


Nem lenne megalázkodás részemről, ha beszélnék vele?

2015. márc. 5. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem beszélnék vele. Ha munkaügyet kell intézni, akkor intézd. Az ő baja lesz ha nem működik együtt. Egyébként meg még ne te legyél az, aki odamegy jópofizni, miközben Ő nem tud felnőtt módjára viselkedni. Az ilyet nem szeretem. Ha még csak nem is beszéltek az exeddel, nem tudom ugyan mi baja... Nyilván saját magával van gondja, intézze is ezt el magával. Hidd el, nem tudsz hatni az ilyen emberekre. :)
2015. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, ha a munkában nem segít nekem, vagy nem olyan stílusban beszél (tisztelettel) ahogy kell, akkor.
2015. márc. 5. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, hogy a jelenlegi barátnő utál téged. A fintorgás, féltékenység, és hogy nem néz rád, erre utal. Nem tudhatod, miért érez vetélytársnak, talán az exed mesélt neki rólad valamit, ami alapján úgy gondolja, konkurencia vagy számára. Nem túl érett viselkedés egyébként, okos nő főleg az előtt próbálja leplezni a féltékenységet, akire féltékeny.. Ne alázkodj meg előtte, nem a barátságáért kell puncsolnod. Legyél magabiztos, amint látod, van is okod rá, hiszen tart tőled. Nyithatsz felé, ha zavar a helyzet, de ezt megteheted a munkahelyeden is, nem kell külön találkára hívnod. Az már túl "barátias". Egy szünetben válthatsz vele pár szót, hogy a magánéletet tegyétek félre, tisztában vagy vele, hogy furcsa helyzet állt elő, de ez egy munkahely, ahova mindketten dolgozni jártok. Ne feledd, te vagy régóta ott, téged ismer mindenki, ő jött frissen, és kizárólag magának árt vele, ha elkezd utálkozni. Ha így alakulna, akkor sincs okod magad szégyelleni miatta, hiszen ő viselkedik kínosan. Nem dobtak téged miatta, hanem ő kapta a "lerágott csontot", és ezt a munkatársak előtt sem kell titkolnod, ha rosszakat mondana rólad a háta mögött. Mindez, plusz az, hogy még a munkahelyen is beelőzted, abszolút alapja lehet a kisebbségi érzésének. Majd megtanulja kezelni. Ha pedig nem, akkor nem neked árt vele, hanem saját magának.
2015. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt neked nincsen különösebb dolgod, csak a minimális udvariassági és munkakapcsolatot kell vele tartani. Te mindenképpen köszönj neki akkor is ha ő elfordítja a fejét, mert a bunkózás felhívja a főnök figyelmét is. Legyen ez az ő gondja. Ápolj hatékony munkakapcsolatot, ne kerüld el csak azért mert mufurc. Ha akadályozza a munkát, az már a főnökre tartozik. A lényeg hogy TE semmiképpen ne vidd be a személyes dolgokat a munkahelyre, azt utálják a főnökök.
2015. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

En csak akkor beszelnek el vele komolyabban, ha hatraltat a munkamban, vagy nem adja meg a minimalis tiszteletet. Tuti megmondam neki, hogy viselkedjen es az otthoni dolgokat , ne keverje a munkaval valamint, hogy semmit nem akarok az extol, eljenek boldogan, de engem hagyjon beken.

Amugx az ilyen no szerintem hulye. Ok, nelkul senkit nem kene utalni...

2015. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyet kell értsek azokkal, akik azt tanácsolták, h csak munkaügyben beszéljetek. Még azt tenném hozzá, h mindig legyen írásos nyoma annak, amiben az adott feladattal kapcsolatban maradtatok.
2015. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!