Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Suli után hány hónap alatt...

Suli után hány hónap alatt találtatok munkát? Milyet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Január végén végeztem és március végén már dolgoztam. Műszaki előkészítő, rajzoló és fene tudja mi vagyok hivatalosan a cégnél. Gyakorlatilag meg mindent csinálok, ami az építőiparral kapcsolatos. Tervezek, anyagmennyiségeket számolok, felmérek, építkezésekre járok ki okoskodni...
2015. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kb. egy hónappal azután álltam munkába az után, hogy elkezdtem keresgélni. Irodai meló volt, üzletkötés meg általános irodai feladatok.
2015. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én pénteken végeztem. Önéletrajzot kérnek mindenhova, ahova lehet beadtam + még most is nézem a munkákat . Amint lehet dolgozni szeretnék :)
2015. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 diplomás közgazdász, kb 10 hónappal később elmentem Londonba mosogatni.
2015. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hónap. De abból kettőt lébecoltam és pihentem karácsony környékén, aztán 1 hónap alatt találtam munkát egy irodában.
2015. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3-as vagyok. Ma fel is hívtak, hogy holnap mehetek , ha minden jól megy fel is vesznek remélem :D
2015. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Autószerelőként végeztem júniusban,augusztusban már legóztam,mint operátor. Az operához annyi köze volt,hol távol áll tőlem.


Aztán kényszerítettek,hogy hagyjam ott. CNC suli. Elvégeztem. Következő héten már dolgoztam.


Mostanában nem voltam suliban.

2015. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!