Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyennek találtátok a Pons...

Milyennek találtátok a Pons Megszólalni 1 hónap alatt- orosz c. kiadványt?

Figyelt kérdés
Milyen szintre lehet vele eljutni? Egy picit írjatok róla, légyszi!
2011. nov. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. ha ki akarsz menni Oroszországba, a túlélésre elég.
2011. nov. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Én a ключ nevű könyvből tanultam, szerintem az jó volt.

A Pons-t csak angolból ismerem, nekem az nem tetszett. Az orosz kiadáshoz még nem volt szerencsém. De embere válogatja.

2011. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borítóján A1-A2 van ráírva, nekem a kedvenc a kezdő kiadványok között.
2014. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy haladsz az orosszal így 3 év után?
2014. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sehogy :) elkezdtem tanulni kétszer is, mindkétszer fél évig bírtam... Egyszerűen nem az én nyelvem, nem tudtam megszokni. Majd a spanyolba fogok belevágni, ha lesz időm tanév közben, az sokkal közelebb áll hozzám.

De nem akarlak elrettenteni, ha tetszik, akkor érdemes elkezdeni. Ha meg elveszted az érdeklődésedet, akkor az menet közben úgyis kiderül.

2014. aug. 29. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már a kérdésed kiírása előtt elvesztettem az érdeklődésemet. Poén, hogy pont spanyolra jártam(kötelező volt), de az sem feküdt nekem, ezért kb. semmit sem fejlődtem 5 év alatt.
2014. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdező: megvetted a könyvet? Mi a véleményed róla?
2016. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!