Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszem a főnökömnek?

Manó1235 kérdése:

Tetszem a főnökömnek?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgozom 3 hónapja. 1 hónapja másik részlegre kerültem. De az egyik volt műszak vezetőm mindig átjön beszélgetni többször is egy nap. Van hogy megcsikiz vagy belém csíp. Meg mindig mondja hogy mennyire irígy a barátomra. Ma volt munkavedelmi oktatas most látott civilben és végig engem nézett meg is jegyezte hogy milyen dögös vagyok.Kb 35 éves a pasi. Én 21 vagyok, és nemtudom h csak szórakozik vagy komolyak e a szándékai felém? Szerintetek?

2015. júl. 1. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Kislány vagy hozzá képest.. nem hiszem, hogy tetszenél .Biztos csak cuki babaarcod van vagy csak kedvességből csinálja.
2015. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%

Meg ha csak a megcsipes, beszelgetes lenne akkor lehetne azt mondani, hogy csak baratkozik.

Viszont ha vegig bamult, meg mondta hogy dogos vagy, szerintem elegge sanszos, hogy akar valamit toled.

2015. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
84%
Nem mondok biztosat , mivel nem ismerem a főnöködet.., Szerintem tetszel neki, nagyonis . De ha ,,olyan szempontbol "komolyak lennének a szàndékai elhívna randizni és talàn egy kicsit udvariasabban viselkedne. De sokszor történik olyan is,hogy egy csinos nőt kihasznàl a főnöke , szóval vigyàzz vele.
2015. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors válaszokat 😊
2015. júl. 1. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Aha, le akar fektetni. Ha komoly lenne a szándék, komolyan is közeledne. Húzd meg a határaidat, ha nem akarsz szexet, mert így azt gondolja, benne vagy a játékban.
2015. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dugna.
2015. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2015. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni, ilyen egyszerű
2015. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
...
2019. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!