Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkahelyet szerintetek?

Váltsak munkahelyet szerintetek?

Figyelt kérdés

a jelenlegi helyemen túlóra nélkül kapok 130 nettót.

Utálom az embereket,talán két ember van akivel jóban vagyunk.

Ez egy gyár,ahol soron vagyok,nincs semmi feljebb jutási lehetőség,vagyis ami volt azt én három hónap után elértem,azt csinálom most.

Lenne lehetőségem elmenni máshova,nem gyárba,de ott négy hónapig kapnék 90 ezret,aztán ha az letelik(tanfolyam),akkor nettó 130 körül.Cafateria az utóbbi helyen jobb,a jelenlegi helyemen minimális.

Viszont jelenleg heti hat napot fixen járok,három műszakba,autóval(25 km-ről,benzinpénz fedezi)

a leendő helyre körülményesebb volna bejárni,azonban nem kellene hat napot dolgoznom.

Az ottani emberekről nem tudok semmit,de a mostani helyemtől hányni tudnék.

Mit tegyek?23l


2015. júl. 4. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
VÁLTS!!!!
2015. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

100%, hogy nem váltanék.


1 Csak az a biztos, ami már elmúlt. Tehát az, hogy mennyi lesz majd valamikor a fizetésed, jelenleg egy terv, amiből vagy lesz valami, vagy nem.

2 A mostani helyeden utálod az embereket, ami egyáltalán nem garancia arra, hogy a másik helyen 2 hónap múlva nem fogod utálni őket.

3 Amit elvisz a cafeteria valamennyi visszajön belőle benzinbe.

4 a 6 nap az sok. Tény. De órában egyik helyen se lehet túl keveset dolgozni, úgyhogy összességében számold ki a szabadidődet.

5 Hányni tudnál a mostani helyedtől.

ÉS??!! Az ember általában nem barátkozni, meg nem jólérezni magát megy a munkahelyére, hanem dolgozni, és pénzt keresni.

Erre nem az a megoldás, hogy otthagyd a munkahelyedet, hanem az, hogy a munkáddal foglalkozz, ne másokkal.


Értem én, hogy utálod ezt a melót, de mindent összevetve szerintem egyáltalán nem jobb annyival a másik, hogy érdemes lenne egy biztos helyet egy bizonytalanért kockáztatni.

Legalább egy 20-assal keresnél többet, arra már azt mondanám, hogy éves szinten egy negyed millióból kijön mondjuk egy jobb nyaralás.

De így, hogy kb ugyanott leszel...

2015. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Váltanék. Az új helyen kevesebbet melózol 90-ért plusz több caféért. Tehát már az első 4 hónapban is ugyanúgy fizet mint a másik amit utálsz. És remélhetőleg emelkedni is fog a fizud. Nem tom mi a körülményes bejárás, de én váltanék.
2015. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!mindenkivel egyetértek,legyen az pro vagy kontra.nagyon nehéz a döntés,a másik cég alkalmazottja a bátyám,mesélte,hogy nem egy leányálom,de itt is rosszul érzem magam ahol jelenleg vagyok...
2015. júl. 4. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Amit utálunk, azt ott kell hagyni. Árt.
2015. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ottjagytam októberben!Itt jobb😄😄
2016. márc. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!