Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezek szerint nekem sose lesz...

Ezek szerint nekem sose lesz munkám? :/

Figyelt kérdés

Ma voltam állásinterjún és két fiatal 30 év körüli volt a HR-es. Délután megjött az értesítő, hogy nem vettek fel. 3 hete szintén voltam állásinterjún, akkor egy 45 év körüli banya volt a HR-es és azt mondta csütörtökön értesít, azt nem mondta melyik csütörtökön...


20 éves srác vagyok, ronda kapa fogú és szemüveges. Ahogy észre vettem csak a jóképű és tökéletes embert veszik fel dolgozni. Tehát én innentől kezdve csak közmunkáa járhatok? :(



2015. júl. 28. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha beszélgetés közben is ennyi észt villantottál csak, akkor esélyes. Vagy ilyen hozzáállással egy emó zenekarban tudsz dobolni legfeljebb.
2015. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Èn sem vagyok szebb, de pàr helyre(ès egyre komolyabbakra) is felvettek màr. Ràadàsul beszèdhibàs vagyok, nem vicc!
2015. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is furcsán hangzik, de fontosabb a végzettség, a tapasztalat, illetve nem tudom, hogy érteni fogod-e amit most írok, de a legfontosabb, hogy mennyire tudod eladni magad. Ez minden papíron és gyakorlati időn túltesz, és utána már csak bizonyítanod kell.
2015. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A volt munkahelyem egy ronda és okosnak sem mondható ember volt a műszakvezető, szívatva volt rendesen, ő pl úgy került oda, hogy protekciója volt. Protekció és tiéd a világ.
2015. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sándor G ***** válasza:
25%

Sajnos azt kell mondjam igazad van, mai Mo-on úgy működnek az állásinterjuk, hogy első szempont hogy nézel ki, 2.ik. Milyen papírod van,?

Az érettségi alapvető, +szükséges, de sok helyen a nyelvtudás is, még ha nincs rá semmi szükség akkor is elvárják, a Hr-es nagyarcúak.

Én spec jelentkeztem egy céghez, és nagyon megnézett magának a Kereskedelmi oszt.vezető, ígért fűt fát, majd egy hétig nem szóltak, hogy mehetek melózni, a végén nekem kellett könyörögni, és bizonygatni a szaktudásomat, miszerint sokmindenhez értek, +tudok javítani ami a műszerész szakmához kapcsolódik.

Végül felvettek, nagynehezen 3hónap próbaidőre.

Jól kerestem, háztartási gépeket csinálgattam, a szervízben, majd mikor lejárt. Elküldtek.

Párszor összesugtak a hátam mögött, a görbe lábam miatt, a cég udvarán, és van rajtam plussz is, 93Kg. Vagyok, na ezt sem szeretik manapság.

Ezért nehéz, sokszor lehetetlen elhelyezkedni, ez egy előítélekkel teli, megosztott ország, aki nem tetszik, az már nem is kell.

Ez van, és kész.

2015. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az èn pèldàm màst mutat, tehàt van ilyen is olyan is
2015. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. Anno egy munkához 45 èves HR-es volt, olyan volt akivel èrtelmesen el lehetett beszèlgetni, fel is vettek


Utána mindenhol fiatal, kikent, agyon hajzselèzett, öntelt alakok voltak, egy helyre sem vettek fel.

2015. júl. 29. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag azzal foglalkozol, mi működik, és abból is csak azzal, amire képes vagy, akkor idő és hit kérdése, és tied a világ. Aki mást állít, az tök egyszerűen hülye.
2015. aug. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!