Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Képmutató kolléganővel mit...

Képmutató kolléganővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2 és fél éve dolgozom itt. A főnök egy tündéri középkorú nő, övé a vállalkozás. Van egy úgymond helyettese. Amúgy kb 10en vagyunk a cégnél, csak nők. A problémám nekem ezzel a főnök helyettessel van. Egy igaz furmányos kígyó. Az emberekkel negédes, a hátuk mögött kiröhögi, szidja őket. Tipikus gerinctelen alak. Ha gond van az ügyfelekkel és ott van, nem kép közbe, nem vállalja fel az igazságot helyette midnenkinek úgy nyal, h ő semmikép se keveredjen összetűzésbe senkivel. Ez azzal jár, h megalázó helyzetek adódnak, ha az ügyfél előtt nem áll ki mellettünk pl. Ha az ügyfél mesél neki valamit mindig eljátsza hogy ő is mennyire így gondolja, majd megfordul és kiröhögi őt. Annyira undorítónak tartom ezt a kétszínű viselkedést. Eleinte velem normális volt. De az utóbbi időben kieste ma pixiséből. Egyszer rákérdeztem h gond van-e mert már jóideje éreztem h velem is nagyn kétszínű lett. Azt mondta dehogyis, semmi(persze h nem mondja meg, mert sosem vállalja fel a véleményét). De az utóbbi időben iszonyatosan bánt h vagy lekezelően beszél velem, vagy negédes de tudom, h a hátam mögött meg szid mint a bokrot. Én szerintem nem ártottam neki semmit. A főnökkel nagyon jól kijövök, lehet ez bántja, de őt úgyse akarom kitúrni és nicns is meg a képesítésem hozzá, szóval nem kell ettől tartania. Tudom, jobb ha az ember az ilyet magasról letojja, de engem annyira bánt h valaki engem nem bír...Tudom röhejesen hangzik. Szerintetek h lehet ezt megoldani? Kérdezzek rá? Vagy tegyek rá magasról, ami nehezemre esik, mert nem szeretem a képmutatást és ha a problémák a szőnyeg alá vannak söpörve. Köszönöm
2015. júl. 29. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik kinövik ezt gimis koruk után vannak akik sajnos nem. Ezért nem dolgoznék olyan helyen ahol nők vannak (én egyedüli vagyok egy férficsapatban és sokkal normálisabbak). Én tuti nem hagynám hogy valaki szórakozzon velem. Ha meghallod hogy valami rosszat mond rólad, menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy kedvesem ha problémád van kérlek az arcomba mondjad. De az emberek agyában kéne a változást elhozni, hogy igenis nem beszélünk másokról a hátuk mögött. Nekem ha valaki valakiről panaszkodni akar, nem szoktam végighallgatni hanem megmondom neki hogy az illetővel beszélje meg, nekem ehhez nincs közöm. Ha mindenki így tenne talán egyenesebbek lennének az emberek.
2015. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem az izdegsít fel, h én mindig mindenkivel egyenes vagyok és rákérdezek ha úgy érzem baja van velem, de ha nála rákérdezek tudom h csak a képembe mosolyog és aztán kitudja kinek meséli majd röhögve. Szóval nem tudom h nem lenne-e egyszerűbb ignorálni, de mint mondtam ugyanakkor nagyn bánt h valaki "hülyének gondol" miközben semmit se vétettem ellene és még hülye se vagyok
2015. júl. 29. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a főnökkel jóban vagy, akkor nincs mitől tartanod, a kutyák pedig azért vannak, hogy ugassanak, ez a dolguk. Tudom, vastag bőr kell hozzá, nekem egy évtized kellett ahhoz, hogy idáig eljussak. Sok sikert!
2015. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!