Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felmondanátok?

Ti felmondanátok?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy tovább szeretnék tanulni. Elvileg a munkahelynek kéne beiskolázni, de én saját kézbe vettem a dolgaimat és beadtam jelentkezést, gondoltam, hogy lesz majd valahogy.

Eredetileg arra gondoltam, hogy lefokoztatom magam részmunkaidősre és akkor nem kell összesen 8 évet aláírni tanulmányi szerződés címszó alatt.


Napokban viszont a főnököm elég csúnya dolgokat mondott ami felvette azt a lehetőséget, hogy felmondjak.

Pl.

- amíg én iskolába járok, addig mások dolgoznak helyettem(volt 2 kollégám, az egyik szült, a másik meg részmunkaidős volt, amíg ezt meg nem szüntették- ennyi erővel helyettük is dolgoztam/tunk)

-csoda, hogy engedik az iskolába járást-csak szerződéssel és amúgy sem kötelező a munkaadónak engedélyezni az iskolába járást-, amúgy a saját szabim nem elég, de akkor nem értem miért volt jó az, hogy megszüntették a részmunkaidőt.


És ezekhez hasonló. Már ott tarok, hogy holnap bemegyek és azt mondom, hogy akkor inkább felmondok, ha ez nekik fáj és problémát okoz(hozzátenném egyik kolléganő most alig 1 éve jött vissza szülési szabiról és már most megint babát vár és decembertől ő se lesz). Azzal nem volt semmi gond...


2015. aug. 27. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképp.

A saját jövőmhet tartanám szem előtt...

2015. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, akkor én nem vacillálnék. Nekem ebből úgy tűnik, hogy nem egy álom-munkahely, a jövődet meg eldobni, pláne egy ilyenért, nem érdemes.
2015. aug. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!