Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőri igazolvány kiváltás?

Vagyonőri igazolvány kiváltás?

Figyelt kérdés
5 éve leadtam a vagyonőri igazolványom, vidéken a rendőrségre most fölköltöztem Bpre és szükségem lenne rá hol, hogyan tudom ismét kiváltani, és mennyibe kerül most a kiváltás?

2015. szept. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Párom most márciusba ment vissza, szintén évek kihagyása után ebbe a szakmába. Ha jól emlékszem akkor a kötelező újra vizsgázással együtt 50ezer volt, hogy újra dolgozhasson.

A lakhely szerinti rendőrkapitányság igazgatásrendészeti osztályán kell beadni a kérelmet.

2015. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott kell kiváltani ahová az állandó lakcímed szól.

Már kell kölönbözeti vizsga is! Ezt a vagyonőri kamara intézi,őket keresd. Árak? Ahogy az első írta: sacc/kb. 50 rugó.

2015. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező.


Azt hiszen,hogy te írtál privit.



A kérdésedre a válasz: Egy plusz pénzlehúzós tanfolyam kell,a kamara és 1-2 cég szervezi,ha ez nincs meg,akkor nem vesznek fel legálisan sehová! Fizetős. 20-50 ezer.

2015. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy máár a kamarának semmi köze hozzá, mivel eltörölték a kamarai tagságot, meg amugy sem nyujtott semmit a kamarai dolog...
2015. szept. 4. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy nem kell tagnak lenni,de attól még ők intézik.
2015. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!