Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Halljatok felrobbanok. Mi az...

Halljatok felrobbanok. Mi az isten van mar?

Figyelt kérdés

Egy honapot dolgoztam diakmeloskent. 120.000 forintot utalt el a diakszovetkezet a bank fele ma fel kettokor.

Mar napok ota igergetik hogy megjon a penz.. legutobb tegnap elott hivtam fel oket.. azt mondta akkor a no hogy most irja es masnap megjon. Nem jott meg....most akkor meddig varjak meg?!?

Ha ma felkettokor elutalta a bankba akkor mikor jon meg a szamlara?!?


2015. szept. 9. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szórakoznak veled. Biztos azért, mert nagyon fiatal vagy.. nem vesznek komolyan. Be kell menni személyesen, nem telefonon beszélni, mert így csak ígérgetés lesz.
2015. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ő elutalta akkor annak már meg kellett volna jönnie. Szórakoznak veled. Velem is játszottak hasonlókat, csak ott az ment hogy minden apróságért levonogattak aztán pont ezért kiléptem. Azért ha nem titkos akkor a szövetkezet nevét megadhatnád hogy más ne járjon pórul.

Am én a helyedben bemennék. Ha meg nem jön meg a pénz a szerződésben rögzített napig akkor először munkaügyi bírósággal fenyegetőznék aztán meg ha az se válik be akkor ténylegesen oda vinném az ügyet. Persze ha feketén voltál akkor ez ugrott.

2015. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Istenem, de utaltam az ilyen felhaborodast, amikor a masik oldalon ultem. Foleg, hogy nem tudhatod, hogy jogos-e.


A bankok kozott is van utalasi ido, ha nem tudnad.

Illetve csak az sms-re varsz vagy online is nezted a szamlat?


Delutan 5-ig varj, aztan reklamalj. De normalis hangnemben, mert az ilyen pattogast sehol nem nezik jo szemmel.


Bocsi, ha megbantottalak, de en meg az ilyen stilustol robbanok fel altalanossagban.


Ja es akinek nem inge...

2015. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Errol beszeltem... :D fenyegetes, munkaugyi birosag... :D istenem, ezeken mar csak rohognek bent az irodaban.


Lehet normalisan is kommunikalni, es elotte megismerni, hogy hogy is mukodik a rendszer. A diakszovetkezet pedig nem fog atvagni. Csak ugye ezt fel is kell tudni fogni.

2015. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy perce kertuk le az egyenleget

Meg nincs rajt!!.......

2015. szept. 9. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A fizetésednek a hónap 10. napján, estig kell megérkeznie. Ez mindenhol így van. Van, ahol 1.-én fizetnek, van ahol csak 10.-én, de 10.-e estig mindenképp meg kell jönnie a pénznek.

Ha holnap estig nem érkezik meg, akkor reklamálj.

2015. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerzodestol fugg, hogy mikorra kell megerkeznie. Van olyan diakszovetkezet, ahol 15-ig...
2015. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!