Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban gyakori a tégla...

Valóban gyakori a tégla kolléga? Mi a véleményetek az ilyen kollégáról?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, akiről nem tudtam, de más mondta vigyázzak vele, mert rendszeresen jár be a főnökhöz és elmond neki mindent. Tehát egy tégla. Teljesen ledöbbentem, hogy ilyen lenne ő.
2015. szept. 10. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ti mit csináltok egy ilyen tégla kollégával?
2015. szept. 10. 16:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindig volt tégla kolléga.

Az egyik kolláganőmet amúgy nagyon imádom, de semmi olyat nem mondok neki, amit nem akarom, h továbbadjon a főnöknek.

Vélemény: gáz, de van ilyen sajnos szerintem mindegyik munkahelyen.

2015. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Felfordul tőlük a gyomrom. A spicliket mindig is utáltam.
2015. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol van.
2015. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek mindenhol vannak. Én két fajtával találkoztam eddig.

1, Aki tényleg spicli, rosszindulatú, szándékosan árulkodik és aljas.

2, Aki szimplán csak pletykás és annyira buta, hogy fel sem fogja, hogy ő tulajdonképpen spicliskedik (is), mert mindenkinek továbbad mindent.

Nem lehet velük mit csinálni, csak annyit, hogy előtte kétszer meggondolod, hogy mit mondasz ki.

2015. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen vannak ilyenek, előttük nem beszélek olyanról, amit nem akarom, hogy más is megtudjon, kerülni kell őt.
2015. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Náluk is van ilyen, nyíltan is terrorizál mindenkit. De sokakat hátbatámad. Velem nyíltan csinálta, ott a többiek előtt a főnökhelyettes barátnője, de túl messzire ment... Tényleg messzire, de a főfőnök elbeszélgetett vele.

Ezt is csak azért merte, mert a fő főnök éppen nem volt bent, de valaki beárulta. Azóta nyugton van, bár ebben én nem vagyok olyan biztos.

2015. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!