Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkatársaim furcsán néznek...

Munkatársaim furcsán néznek rám, mert jobban élek, mint a főnököm. Hogy lehet ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés
Főnököm sokkal jobban keres, nekem mégis szebb lakásom és autóm van, mivel ezeket a szüleimtől kaptam, akik elég jól állnak anyagilag. Nem vágok fel ezekkel a dolgokkal, de az autót ugye minden nap látják, és egy pár kollégám már a lakásomon is járt. Szerintetek is fura ez a szituáció?
2015. szept. 24. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:

jártak a főnöködnél is?


22F

2015. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem fura..mindenki úgy él ahogy ha meg a szüleidtől kaptad akkor nem tök mindegy..nem azert van mert te valamit jobban csinálsz mint a saját főnököd.Ha beszélnek erről mond el nekik az igazat ha zavar h furán néznek rád emiatt.
2015. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Semmi gond apuci, anyuci kedvence. Amíg nem a főnöködnek okoz kellemetlenséget addig nincs baj... :D
2015. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én műbútor asztalos vagyok, vállalkozóként nagy melóim vannak, viszont sokáig tartanak, és a vevőim főleg angolok... Közben mivel szeretem a szakmámat, alkalmazottként is dolgozom másodállásban, nálunk is furcsán tudnak nézni, mikor nap végén a kék kantáros munkás nadrágomban beülök a TT-mbe :)
2015. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Egyébként meg valakinél jobban élni nem attól függ, hogy kinek milyen lakása van vagy milyen kocsija, hanem, hogy meg tudja-e tankolni azt a kocsit, milyen kaját és ruhát és egyebeket engedhet meg a saját keresetéből. Ha tudják, hogy a szüleidtől van akkor semmi extra nincs benne. Nekem is volt 3 szobás örökölt budai lakásom mosogatógéppel, panorámával és szép bútorokkal, miközben a főnököm egy földszinti két szobásban élt, a külsős kolleganőnek meg egy lakásban ő, másikban a lánya lakott, a 200 nm-es házat meg kiadta és csak olyan melót vállalt el amit szeretett.

Nincs ezekben semmi fura.

2015. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyan kezeld? Szard le. Ne másoknak élj, érezd jól magad, örülj a szerencsédnek, ők meg mit számítanak neked?
2015. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ööö, egyáltalán minek járnak nálad a kollégák?

Nálunk senkinek eszébe nem jutna átjárkálni a másikhoz, az más kérdés, hogy majdnem egész álló nap együtt vagyunk a hosszú munkaidő miatt meg picike a cég is , de na.

2015. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hányadik osztályos vagy?
2015. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne furcsa? Szüleidnek tehetősek, akkor az természetes, hogy segítik a gyermeküket.


Én 23 évesen lettem több mint 20 ember főnöke, legtöbbjük 30-as, 40-es korosztály. Na az volt egy fura helyzet!

2015. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem bankban van szép pénz félretéve és közmunkázok. ennyi.
2015. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!