Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl reagálom a helyzetet?

Túl reagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Most vagyok kezdő egy műszaki cégnél,3 hónapos szerződést kötöttünk ,és már az első hónapban kezdődnek problémák .Ügyetlen,figyelmetlen,határozatlan vagyok a megfelelési kényszertől,és az idősebb szakik is tesznek egy lapáttal a folytonos kritizálással,és ekkor olyan állapotba kerülök,hogy szinte azt is elrontom amit nem lehet.

Ha nyugodtabb és fiatalabb munkatárssal vagyok ,jobban sikerül valahogy minden sőt jobban is érzem magam akkor ,de a veteránoktól az élet kedvem is elmegy.

Kicsit naivan azt hittem ,hogy a munkahely nem lesz rosszabb mint a szakma gyakorlat.Csak annyi lesz a különbség ,hogy rugalmasabbaknak,gyorsabbnak és felelősségtudatosabbnak kell lenni.

Szakmai gyakorlatot egész jól sikerült elvégezni,furcsa hogy egyszerű dolgokban is esetlen vagyok.

Örülnék ,ha adnátok tanácsot valamint szívesen fogadom tapasztalatokat.

Helyesírási hibákért elnézést kérek !


2015. szept. 17. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyisd ki szépena szád és kérd meg őket, hogy vagy segítsenek konstruktív, építő jellegű kritikával vagy tartsák meg a véleményüket, mert senki nem született műszaki zseninek, ők is voltak kezdők és legyenek szívesek ezt szem előtt tartani egyrészt, másrészt az sem túl professzionális, ha csak kritizálni tudnak, de segíteni nem.
2015. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!